MINI apkope – tehniskā apkope – kopšana – apgabals MINI apkope – tehniskā apkope – kopšana – apgabals

PARŪPĒJIETIES PAR TO, KO MĪLAT.

Mūsu MINI sertificētie speciālisti zina, kā noteikt to, kas jūsu MINI nepieciešams, un nodrošina pārdomātus ieteikumus attiecība uz apkopi – piemēram, veikt eļļas maiņu, nelielu regulēšanu vai būtisku remontu. Tie apvieno savas plašās zināšanas un pieredzi ar draudzīgu un atvērtu pieeju klientu apkalpošanā. Ja jums būs kādi jautājumi, viņi sniegs jums visas atbildes, pievēršot uzmanību detaļām un apejoties ar jūsu MINI kā ar savējo. Viņi vēlas, lai jūsos būtu pilnīga pārliecība, ka varat doties arvien tālāk un tālāk kopā ar savu MINI.
MINI apkope – kopšana – MINI sertificēti speciālisti

KATRAI DETAĻAI IR SAVA LOMA.

MINI serviss pavada jūs ikvienā braucienā. Mūsu zināšanas un prasmes ir tikpat efektīvas un uzticamas kā jūsu MINI – tāpēc varat mierīgi turpināt ceļu.

MINI – VISS UN VĒL VAIRĀK. SERVICE INCLUSIVE PLĀNI.

Izbaudiet bezrūpīgu piedzīvojumu savā MINI. Gan jaunu, gan lietotu MINI īpašnieki var pāriet pie MINI Service Inclusive plāna, kas jau iepriekš sedz jūsu plānoto apkopju izmaksas. MINI Service Inclusive un MINI Service Inclusive Plus pakotnes ir pieejamas visiem MINI automobiļiem un to iegāde ir iespējama jebkurā laikā, kamēr jūsu MINI ir jūsu īpašumā. Tās iespējams nodot tālāk jaunajam īpašniekam, kas var palīdzēt palielināt jūsu MINI tālākpārdošanas vērtību.
MINI apkope – tehniskās apkope – apkopes plāni MINI apkope – tehniskās apkope – apkopes plāni

JŪSU IEGUVUMI ĪSUMĀ.

MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – pelēka josla
MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – ietaupījumi MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – ietaupījumi

IZBAUDIET IEVĒROJAMU IETAUPĪJUMU.

ar pielāgotām pakotnēm par pievilcīgu cenu
MINI pēcpārdošana – tehniskā apkope un kopšana – ikona – caurskatāmi maksājumi MINI pēcpārdošana – tehniskā apkope un kopšana – ikona – caurskatāmi maksājumi

IZMANTOJIET PRIEKŠROCĪBAS, KO SNIEDZ CAURSKATĀMAS CENAS

un viegla pieteikšana
MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – mini vērtība MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – mini vērtība

SAGLABĀJIET SAVA MINI VĒRTĪBU

un pašu Mini – vislabākajā stāvoklī
MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – elastīgi nosacījumi MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – elastīgi nosacījumi

ELASTĪGU NOSACĪJUMU PRIEKŠROCĪBAS

ilgums un iespējas
MINI pēcpārdošana – apkope un kopšana – pelēka josla

IZVĒLIETIES STARP DIVIEM VISAPTVEROŠIEM APKOPES PLĀNIEM PAR LIELISKU CENU.

MINI SERVICE INCLUSIVE. BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS.
Motoreļļas un filtra maiņa un apkope [neattiecas uz elektroautomobiļiem] Motoreļļas un filtra maiņa un apkope [neattiecas uz elektroautomobiļiem]
Gaisa filtra apkope/maiņa [neattiecas uz elektroautomobiļiem] Gaisa filtra apkope/maiņa [neattiecas uz elektroautomobiļiem]
Degvielas filtra apkope/maiņa [neattiecas uz elektroautomobiļiem] Degvielas filtra apkope/maiņa [neattiecas uz elektroautomobiļiem]
Gaisa filtra apkope/maiņa Gaisa filtra apkope/maiņa
Aizdedzes sveču apkope/maiņa [neattiecas uz elektroautomobiļiem] Aizdedzes sveču apkope/maiņa [neattiecas uz elektroautomobiļiem]
Bremžu šķidruma apkope/maiņa Bremžu šķidruma apkope/maiņa
Automobiļa pārbaude un standarta pakalpojumi Automobiļa pārbaude un standarta pakalpojumi
Priekšējo un aizmugurējo bremžu kluču maiņa
Priekšējo un aizmugurējo bremžu disku maiņa
Sajūga maiņa, ja nepieciešams [neattiecas uz elektroautomobiļiem]
Vējstikla tīrītāju maiņa (reizi gadā)
MINI apkope – plāni – apmeklējumi MINI apkope – plāni – apmeklējumi

VISS KĀ DAĻA NO MŪSU SNIEGTĀ ATBALSTA.

Uzturēt jūsu MINI sniegumu un labo izskatu vēl nekad nav bijis tik vienkārši.
MINI apkope – kopšana – apkope

JŪSU MINI KOPŠANA.

Esam apkopojuši sava speciālista sniegtos padomus par apkopi, lai jūsu MINI būtu “priecīgs” un izcilā stāvoklī vēl daudzus gadus.

AUTOMOBIĻA “VESELĪBAS” PĀRBAUDE.

Nekas nepaliek nepamanīts. Pateicoties vismodernākajām darbnīcas tehnoloģijām mūsu zinošie speciālisti pamanīs pat vissīkāko kļūmi un zinās, kā to novērst.

MINI Service Inclusive.
Bieži uzdotie jautājumi

Ar MINI Service Inclusive varat izmantot automobiļa apkopi tik bieži, cik nepieciešams piecu gadu vai 100 000 km ietvaros (neatkarīgi no tā, kas iestājas pirmais) vai četru gadu un neierobežota nobraukuma ietvaros, ja jums pieder elektrisks MINI. Tā kā šo pakotni iespējams nodot jaunajam īpašniekam, pakotne maksimāli palielina jūsu MINI tālākpārdošanas vērtību.
Ja pārdodat savu MINI pirms pakotnes termiņa beigām, atlikušās priekšrocības ir pilnībā nododamas jebkuram nākamajam īpašniekam ar tādiem pašiem noteikumiem un tādu pašu termiņu kā iepriekšējam īpašniekam. Tas var palielināt jūsu automobiļa tālākpārdošanas vērtību. Turklāt baudīsiet priekšrocības, kādas sniedz pilnīga MINI pilnvarotas darbnīcas apstiprināta apkopes vēsture.

Kā MINI Service Inclusive klientam jums pienākas visi pakalpojumi konkrētajā pakotnē bez papildu izmaksām. Tas darbojas noteikto līguma laiku vai līdz līgumā noteiktajam nobraukumam (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Daudzi MINI centri/pārstāvniecības piedāvā iespēju runāt ar MINI speciālistu vai servisa konsultantu. Konsultācija var noritēt personīgi, izmantojot video saziņu, īsziņas un tālruni, sniedzot jums informāciju par jūsu automobili un izskaidrojot nepieciešamos remonta vai servisa darbus. Lai saņemtu plašāku informāciju par šīm konsultācijām, tieši sazinieties ar savu vēlamo MINI pārstāvi.
Jā. Visi MINI pārstāvji īsteno uzlabotus tīrīšanas protokolus. Sazinieties ar savu vēlamo MINI pārstāvi, lai noskaidrotu informāciju par atsevišķiem protokoliem.

Jā. MINI Service Inclusive ir spēkā visos MINI servisa centros visā valstī.

Jauni automobiļi: attiecīgās pakotnes termiņš/nobraukums jauniem automobiļiem vienmēr sākas jūsu MINI pirmās reģistrācijas datumā. Tas attiecas arī uz pakotnes iegādi pēc tam. Lietoti automobiļi: rezervētās Service Inclusive pakotnes termiņš/nobraukums lietotiem automobiļiem automātiski sākas nākamajā jūsu MINI automobiļa apkopes dienā.
MINI apkope – pieteikt apmeklējumu – atrast centru

GAIDĀM NO JUMS KĀDU ZIŅU.