MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – galvenais apgabals MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – galvenais apgabals

JŪSU RĪCĪBĀ. JEBKUR, JEBKAD.

Mūsu visaptverošie MINI negadījuma un avārijas pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai jūs varētu baudīt pilnīgu mieru. Varat vadīt savu MINI pilnīgi droši, zinot, ka jāveic tikai viens tālruņa zvans, lai jebkurā diennakts laikā saņemtu palīdzību. Nodrošināsim, ka jūs un jūsu MINI atgriezīsies uz ceļa pēc iespējas ātrāk un maksimāli ērtā veidā.
MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – ievada ikona
MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – palīdzība ceļā MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – palīdzība ceļā

+371 67828625

PALĪDZĪBA UZ CEĻA – KATRU DIENU, VISU GADU!

VISPIRMS, ZVANIET MUMS.

MINI palīdzība ceļā ir kas vairāk par avārijas pakalpojumu. Tas ir jūsu sabiedrotais, ja diemžēl noticis negadījums vai avārija. Mūsu pieredzējušie un daudzvalodīgie darbinieki vispirms mēģinās sniegt palīdzību pa tālruni, lai jūs ātri varētu turpināt ceļu. Ja jūsu MINI nevar piedalīties satiksmē – elektriskas vai mehāniskas kļūdas, ceļu satiksmes negadījuma, pazaudētu atslēgu, nepareizas degvielas, bojājumu vai ugunsgrēka, zādzības vai vandālisma dēļ – viņi sniegs nepieciešamo palīdzību.

NEGADĪJUMS VAI AVĀRIJA? TAD JĀRIKOJAS ŠĀDI.

 1. Uzvelciet drošības vesti
 2. Parūpējieties par drošību negadījuma vietā (avārijas signāllukturi, priekšējie lukturi tuvo gaismu režīmā, avārijas trijstūris)
 3. Zvaniet 112, ja ir kādi cietušie
 4. Ja iespējams, sniedziet pirmo palīdzību
 5. Zvaniet MINI palīdzībai ceļā: +371 67828625 vai sazinieties, izmantojot MINI lietojumprogrammu.
 6. Sameklējiet drošu vietu. Nepametiet negadījuma vietu
 7. Policija tiks informēta (ja nepieciešams)
 8. Uz negadījuma vietu tiks nosūtīts vilcējs (ja nepieciešams)
 9. Saņemsiet speciālista padomu, kā sasniegt savu galamērķi
 10. Tiks nodrošināts nomaiņas transportlīdzeklis (parasti to sedz jūsu automobiļa apdrošināšana)
MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – ikona – teleservices

JŪSU MINI ZINA.

Ar MINI Teleservices jūsu MINI automātiski patur acīs visu – sākot ar akumulatoru un beidzot ar jūsu nākamā servisa apmeklējuma datumu.

JŪTIETIES DROŠI. VADIET AUTOMOBILI AR PĀRLIECĪBU.

MINI Teleservices atvieglo jūsu dzīvi. Tas ir atjautīgu tehnoloģijas funkciju klāsts, kas sniedz atbalstu, kad jūsu MINI nepieciešams remonts vai apkope. Tas visu procesu padara vēl ērtāku un efektīvāku. Sensori nepārtraukti uzrauga galveno komponentu stāvokli, un tie laikus paziņo, ja nepieciešams veikt darbības. Kad pienāks laiks veikt kārtējo apkopi, jūsu vēlamais pilnvarotais MINI centrs jau būs par to informēts. Tā darbinieki būs uzkrājuši, analizējuši un sagatavojuši jūsu automobiļa apkopes datus. Tos viņiem pārsūta, izmantojot automātisko Teleservices zvanu.

Līdz tam, kad jūsu MINI centrs ar jums sazināsies, lai noteiktu apmeklējuma laiku, tā rīcībā būs visa nepieciešamā informācija par jūsu MINI. Tas nozīmē, ka tā darbinieki būs labāk sagatavojušies jūsu apmeklējuma un var jau iepriekš pasūtīt jebkādas nepieciešamās detaļas. Ar šo mierpilno noskaņojumu varat koncentrēties uz ceļu un baudīt braukšanu bez raizēm.

Neatkarīgi no tā, vai jūsu MINI ir jauns vai lietots, MINI lietojumprogrammā varat aktivizēt MINI Teleservices. Jums tikai jāiestata klienta konts un šim kontam jāpiešķir automobilis, kā arī jāatlasa savs vēlamais MINI servisa partneris. Lai sazinātos ar jums un sagatavotos apmeklējumam, jūsu pilnvarotais MINI servisa centrs var aktivizēt un izsaukt aktuālos jūsu automobiļa Teleservices zvana datus un nosūtīt ziņas uz jūsu automobili, lai, piemēram, atgādinātu par apmeklējumu.

Servisa partnera pārvaldība ļauj noteikt vēlamo MINI servisa partneri, kurš atbildēs uz jūsu automobiļa Teleservices zvaniem. Varat jebkurā laikā automobiļa izvēlnē vai MINI lietojumprogrammā mainīt pašlaik norādīto MINI servisa partneri. Lai nodrošinātu, ka jūsu MINI Teleservices zvans tiek adresēts pareizi, MINI var koriģēt trūkstošu vai acīmredzami nepareizu servisa partnera norādīšanu.

Ja, esot ceļā, nepieciešama tehniska palīdzība, varat būt mierā, zinot, ka saņemsiet nepieciešamo palīdzību – pateicoties MINI Teleservices avārijas zvanam. Varēsiet pārsūtīt sava MINI datus palīdzības ceļā komandai, lai viņi varētu ātri konstatēt problēmu un nosūtīt īsto palīdzību.

Ja nespējat veikt ārkārtas zvanu uzreiz pēc negadījuma, iedrošinoši ir zināt, ka jūsu MINI to izdarīs jūsu vietā. Visi pilnīgi jaunie MINI modeļi (kopš 2015. gada marta) ir aprīkoti ar atjautīgo ārkārtas zvana sistēmu, kas automātiski zvana uz neatliekamās palīdzības dienesta numuru Eiropā – 112 – ja noticis ievērojams ceļu satiksmes negadījums. Tas pārsūta automobiļa atrašanās vietas datus, šasijas numuru (VIN), kā arī citus glābšanai svarīgus datus (negadījuma veidu, drošības spilvenu un jostu statusu, pasažieru skaitu un braukšanas virzienu).

Notiekot ārkārtas situācijai, nospiediet SOS pogu, lai nosūtītu savu atrašanās vietas un automobiļa informāciju uz mūsu reaģēšanas centru. Dažos gadījumos jūsu MINI zvanu veic automātiski un mēs varam lūgt palīdzību jūsu vietā. Tad ar jums sazināsies īpaši apmācīts personāls, lai sniegtu jums palīdzību jūsu dzimtajā valodā un sazinātos ar atbilstošajiem glābšanas dienestiem un jūs ātri saņemtu palīdzību. Svarīgi: eCall tikai negadījuma laikā reģistrē nepieciešamos negadījuma datus un to neizmanto, lai uzraudzītu automobiļa pārvietošanos.

MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – mini lietojumprogramma

MAKSIMĀLI PASPILGTINIET SAVU PIEREDZI AR MINI LIETOJUMPROGRAMMU.

IZVEIDOJIET SAVIENOJUMU AR VADOŠAJIEM INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES PAKALPOJUMIEM.

MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – informācija un izklaide
MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – ikona – garantija

MŪSU GARANTIJA. JŪSU PĀRLIECĪBA.

MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – apdrošinātā garantija

APDROŠINĀTĀ GARANTIJA.

Ar MINI meistarība un kvalitāte ir neparasti augstā līmenī. Iegādājoties jaunu MINI, nopērkat ļoti īpašu automobili, kas izstrādāts un ražots atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu trīs gadu neierobežoto kilometru garantija ir mūsu solījums, ka jūsu MINI turpinās jūs aizraut neatkarīgi no tā, kurp vedīs jūsu ceļš. Visā garantijas termiņā un bez maksas veiksim remontu un atrisināsim jebkādas neparedzētas ražošanas izraisītas problēmas.

Turklāt mūsu garantijā visiem jaunajiem automobiļiem iekļauta trīs gadu palīdzība ceļā un MINI ārkārtas pakalpojumi, lai būtu gatavi jebkādiem neparedzamiem notikumiem. Šī visaptverošā priekšrocību pakotne pārsniedz tiesību aktos noteiktās prasības. Visa informācija par MINI garantiju ir apkopota vadlīnijās, kuras varat lejupielādēt, izmantojot tālāk redzamu saiti.

Ieguvumi īsumā.

 • Noteikti MINI pakalpojumi pārbaudītiem drošības standartiem un tālākpārdošanas vērtības saglabāšanai
 • Apstiprināta MINI remontdarbu veicēja izvēle
 • Izmantotas tikai īstas MINI detaļas
 • Specializēts MINI remonta aprīkojums un darbnīcas tehnoloģijas
 • Apmācīti MINI speciālisti, kas strādā, ievērojot augstākos kvalitātes standartus
 • Videi draudzīga nomainīto detaļu izmešana un pārstrāde

PAPLAŠINĀTA MINI ELECTRIC GARANTIJA.

Papildus garantijas vadlīnijās aprakstītajām priekšrocībām MINI Electric un hibrīdauto vadītāji saviem automobiļiem var saņemt papildus garantiju.

JŪSU IEGUVUMI ĪSUMĀ.

 • Noteikti MINI pakalpojumi pārbaudītiem drošības standartiem un tālākpārdošanas vērtības saglabāšanai
 • Apstiprināta MINI remontdarbu veicēja izvēle
 • Izmantotas tikai īstas MINI detaļas
 • Specializēts MINI remonta aprīkojums un darbnīcas tehnoloģijas
 • Apmācīti MINI speciālisti, kas strādā, ievērojot augstākos kvalitātes standartus
 • Videi draudzīga nomainīto detaļu izmešana un pārstrāde
MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – paplašināta garantija
MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – apstiprinātu lietotu mini garantija

APSTIPRINĀTU LIETOTU MINI GARANTIJA.

Aizsargājiet savu MINI pat tad, ja tas nav pilnīgi jauns. 12 mēnešu MINI apstiprināto lietoto automobiļu garantija ir paredzēta, lai aizsargātu jūsu automobili un samazinātu savas īpašuma izmaksas. Mūsu visaptverošā ražotāja garantija nodrošina neierobežota nobraukuma aizsardzību pret avārijas un remonta rezerves detaļu izmaksām vismaz 12 mēnešus. Visi rūpnīcā uzstādītie mehāniskie un elektriskie komponenti ir iekļauti garantijā – pat izplūdes sistēma un akumulators.

Protams, mēs novērtējam arī jūsu sirdsmieru. Tāpēc katram apstiprinātajam lietotajam MINI mūsu speciālisti veic visaptverošu pārbaudi. Tikai tad, kad tā noritējusi bez aizķeršanās, automobilim tiek piešķirta mūsu pārbaudītā un uzticamā garantija.

JŪSU IEGUVUMI ĪSUMĀ.

 •  MINI 12 mēnešu garantija ar neierobežotu nobraukumu
 •  Neatkarīga, sertificēta pārbaude, lai apstiprinātu automobiļa vēsturi un nobraukumu
 •  Izmantotas tikai īstas MINI rezerves daļas – lielākoties ar divu gadu garantiju
 •  Rūpīgas mūsu kvalificēto MINI speciālistu veiktas pārbaudes

MINI GARANTIJAS BUJ.

Visām īstajām MINI detaļām ir divu gadu garantija standarta piedāvājumā, taču jauniem automobiļiem ir trīs gadu garantija.

Apstiprinātu lietoto MINI automobiļu garantija nozīmē, ka jūsu apstiprinātajam lietotajam MINI ir neierobežota nobraukuma aizsardzība pret avārijas un remonta rezerves detaļu un remontdarbu izmaksām vismaz 12 mēnešus.

Vēlamies, lai jums būtu pilnīga pārliecība par jūsu automobili, tāpēc garantiju nodrošina tieši MINI nevis trešās puses apdrošināšanas sabiedrības, tajā iekļaujot akumulatoru un izplūdes sistēmu. Papildus apstiprinātu lietotu MINI automobiļu garantijai saņemsiet arī 12 mēnešu MINI palīdzību ceļā.

Uz pilnīgi jauniem MINI automobiļiem, kas reģistrēti pēc 2004. gada 1. janvāra, attiecas 12 gadu pretkorozijas garantija pret rūsas izraisītu perforāciju. Garantija neattiecas uz koroziju, kas radusies nevērīgas izturēšanās, negadījuma, akmeņu radītu plaisu vai citas ārējas ietekmes dēļ. Garantija neattiecas uz MINI neapstiprinātām rezerves daļām, paneļiem vai materiāliem.

Latvijā reģistrētu MINI automobiļu atbilstības sertifikāts klientiem ir pieejams bez maksas, nosūtot pieprasījumu uz serviss@bmw.lv
Ņemiet vērā, ka krāpnieciskās tīmekļa vietnēs apgalvots, ka šis ir maksas pakalpojums. Atbilstības sertifikātus (nepieciešami automobiļa importēšanai/eksportēšanai) nodrošina automobiļu ražotāji un par tiem attiecīgajā valstī netiek piemērota maksa.
Varam nodrošināt AK nereģistrētu automobiļu sertifikātu izsniegšanu, piemērojot izsniegšanas maksu 100 mārciņas (GBP).

Ja jūsu jaunā vai apstiprinātā lietotā MINI garantija beidzas, tā jau beigusies vai nekad nav bijusi iegādāta, MINI apdrošinātā garantija var palīdzēt jūs nodrošināt pret neparedzētiem remonta un detaļu maiņas izdevumiem. Varat pielāgot MINI apdrošināto garantiju savām personīgajām vēlmēm, izvēloties kādu no trīs nodrošinājuma variantiem: Comprehensive (visaptverošu), Named Component (atsevišķu komponentu) vai Driveline (transmisijas), kā arī ar iespēju iekļaut MINI palīdzību ceļā*.

DRIVELINE.
Mūsu nodrošinājuma pamata līmenis Driveline aizsargā galvenās detaļas, kas nodrošina jūsu MINI dzinēja transmisijas un piedziņas procesus, ir pieejams visiem MINI.

NAMED COMPONENT.
Aizsargā pret noteiktu jūsu MINI mehānisko un elektronisko daļu remonta izmaksām. Nodrošinājums pieejams visiem MINI ar nobraukumu līdz 100 000 jūdzēm.

COMPREHENSIVE.
Comprehensive nodrošina visaugstāko apdrošinātas garantijas pakāpi un sedz izmaksas saistībā ar lielāko daļu jūsu automobiļa mehānisko un elektrisko komponentu ar nobraukumu līdz 100 000 jūdzēm.

*Automobiļu apkopei jābūt veiktai saskaņā ar ražotāja ieteikumiem un izmantojot īstās detaļas vai detaļas ar līdzvērtīgu specifikāciju.

Atsaukums ir darbība, kas saistīta ar iespējamiem izstrādājumu bojājumiem. MINI atsaukums var attiekties uz automobiļiem vai komponentiem, piederumiem un rezerves daļām. Atsaukums mērķēts uz konkrētu izstrādājumu klāstu, attiecībā uz kuru nepieciešams veikt pārskatīšanu. Vienmēr, sazinoties ar īpašniekiem, darīsim visu, lai izskaidrotu, kāpēc atsaucam automobili.

MINI rīkojas saskaņā ar drošības defektu prakses kodeksu, kāds izveidots, vienojoties attiecīgās valsts satiksmes departamentam un arodapvienību pārstāvjiem, kā arī saskaņā ar vispārējiem izstrādājumu drošības noteikumiem. Atsaukto automobiļu īpašniekiem ir pienākums nodrošināt atsaukuma īstenošanu pēc iespējas ātrāk.

MINI sedz jebkādu tehnisko kampaņu un drošības atsaukumu izmaksas.
 

Jā. MINI segs atsauktās detaļas maiņas izmaksas, ja vien tās maiņu pret īstu MINI detaļu veica kvalificēts mehāniķis tad, ja remontdarbus bijis nepieciešams veikt jau pirms tam.

MINI pēcpārdošana – negadījumi un avārijas – atbalsts

GAIDĀM NO JUMS KĀDU ZIŅU.