MINI TELESERVICES.

Vai zināt, kad pienācis laiks nākamajam servisa apmeklējumam, pārbaudei vai eļļas maiņai? Ar Teleservices jūsu MINI zina, kad tieši ir laiks nākamajai pārbaudei. Ja nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, šis pakalpojums nodrošinās jūs un jūsu vēlamo servisa partneri ar visu attiecīgo informāciju. Pat pirms jūsu MINI servisa partneris sazināsies ar jums, lai vienotos par apmeklējumu, tā rīcībā jau būs informācija par jūsu automobiļa stāvokli, lai varētu pasūtīt rezerves detaļas un pilnībā sagatavotos jūsu automobiļa individuālajām vajadzībām. Tas arī palīdz saīsināt gaidīšanas laiku.

Sistēma jau laikus atpazīst nepieciešamību veikt neplānotus servisa apmeklējumus, piemēram, nodilušu bremžu kluču dēļ – un tā pārsūta nepieciešamo informāciju, lai attiecīgos trūkumus varētu ātri novērst. Jums vairs ne par ko nav jāraizējas, un jūsu MINI saglabā savu nevainojamo stāvokli. Ja notiek neparedzēta avārija, MINI palīdzība uz ceļa ir gatava sniegt atbalstu un nodrošināt, ka pēc iespējas ātrāk atkal varat doties ceļā.

MINI – Teleservices – pārbaude MINI – Teleservices – pārbaude

Priekšrocības īsumā:

  • Lielāka drošība, pateicoties automātiskai servisa prasību noteikšanai.
  • Automātiski pārsūta informāciju par servisa prasībām jums un jūsu MINI servisa partnerim
  • Proaktīva apmeklējumu pieteikšana, ko veic MINI servisa partneris.
  • Īsāks servisa laiks, pateicoties efektīvai servisa plānošanai un apstrādei
  • Zibenīgs atbalsts, pateicoties palīdzībai uz ceļa
MINI – Teleservices – Cooper SE
MINI – Teleservices – tālruņa ikona MINI – Teleservices – tālruņa ikona

MINI TELESERVICES ZVANS.

Kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, Teleservices zvans nodrošina jūs un jūsu vēlamo BMW servisa partneri ar visu attiecīgo informāciju. Pat pirms jūsu BMW servisa partneris ar jums sazinās, lai pieteiktu apmeklējumu, tā rīcībā jau ir informācija par jūsu automobiļa stāvokli, tas var pasūtīt rezerves detaļas un ir ideāli sagatavojies, lai tiktu galā ar automobiļa individuālajām prasībām. Tas arī saīsina gaidīšanu apmeklējuma laikā.

Tāpat sistēma nosaka nepieciešamību pēc neplānotiem apkopes darbiem jau agrīnā posmā, piemēram, konstatējot bremžu nodilumu. Nepieciešamā informācija tiek kopīgota, lai jebkuras šādas nepilnības tiktu laikus novērstas. Tagad jums vairs nav jāraizējas ne par ko, un jūsu MINI saglabā ideālu stāvokli.

Lai sazinātos ar jums un sagatavotos apmeklējumam, jūsu noteiktais servisa partneris var aktivizēt un izsaukt aktuālos jūsu automobiļa Teleservices zvana datus un nosūtīt ziņas uz jūsu automobili, lai, piemēram, atgādinātu par apmeklējumu.

MINI – Teleservices – servisa ikona MINI – Teleservices – servisa ikona

SERVISA PARTNERU PĀRVALDĪBA.

Izmantojot servisa partneru pārvaldību, varat noteikt vēlamo servisa partneri, kurš saņems Teleservices zvanus no jūsu automobiļa. Varat jebkurā laikā pārbaudīt pašlaik norādīto servisa partneri un mainīt to automobiļa izvēlnē vai MINI lietojumprogrammā. Lai nodrošinātu Teleservices pakalpojumu sniegšanu, MINI var koriģēt trūkstošu vai acīmredzami nepareizu servisa partnera norādīšanu.

MINI – Teleservices – trīsdurvju MINI Hatch
MINI – Teleservices – automobiļa ikona MINI – Teleservices – automobiļa ikona

MINI PALĪDZĪBA UZ CEĻA.

Notiekot avārijai, sniegsim jums iespējami vislabāko palīdzību: varat sazināties ar MINI palīdzību uz ceļa tieši automobilī, MINI Connected izvēlnē atlasot MINI Assistance (MINI palīdzība). Visi ar automobiļa stāvokli un pašreizējo atrašanās vietu saistītie dati nekavējoties tiks nekavējoties pārsūtīti mobilajam servisam un tiks izveidots balss savienojums. Speciālisti vai nu atrisinās mazas kļūmes attālināti, vai arī nodrošinās palīdzību klātienē.

Automobiļiem ar jaunākās paaudzes MINI Connected nepieciešamos datus var pieprasīt un pēc jūsu apstiprinājuma nolasīt attālināti. Tādējādi palīdzības uz ceļa zvanu centra darbinieks var iegūt automobiļa datus pat tad, ja saziņu sākāt tikai ar tālruņa zvanu. Vai arī varat sākt palīdzības uz ceļa procesu, izmantojot MINI lietojumprogrammu. Arī šajā gadījumā palīdzības dienests saņems visu nepieciešamo informāciju, lai jums sniegtu maksimāli labāko atbalstu.

MINI – Teleservices – MINI centrs

ATRAST SAVU TUVĀKO MINI CENTRU.