VIRSBŪVE

FAKTORS – ŠĶAUTNES.

Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – ievadvideo Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – ievadvideo

Izteiksmīgi un pašpārliecināti – drosmīgā virsbūve sapludina dinamiku ar izaicinošām rakstura šķautnēm. Un tā visurgājēja proporcijas un plašums nodrošina izcilu ikdienas daudzpusību.

SATRIECOŠA PRIEKŠDAĻA.

Pievilcīgais astoņstūra režģis ir acīmredzama centrālā daļa. Režģa mūsdienīgā līdzenā konstrukcija virsbūves krāsā paspilgtina tradicionālo sešstūra formu un norāda uz elektriskās piedziņas sistēmu, kas aiz tā atrodas.

Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – priekšdaļas dizains Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – priekšdaļas dizains
Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – gaismas raksturiezīmes Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – gaismas raksturiezīmes

IZGAISMOJIET NAKTI.

Stūrainās kontūras iestiepjas skaidri veidotajā dzinēja pārsegā. Papildus jaudīgajai standarta aprīkojuma LED tehnoloģijai iespējams izvēlēties trīs dažādas gaismas raksturiezīmes un pagriezienu apgaismojumu izcilai redzamībai sānos.

JAUNA AURA JAUNAI ĒRAI.

Pievilcīgi kompakts – tā siluetu nosaka tā spēcīgā stāja un pārliecinātās, ģeometriski veidotās riteņu arkas. Durvju rokturi vienā līmenī ar virsbūvi un stikla virsmas uzsver tā mūsdienīgo izskatu.

Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – vieglmetāla disks Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – vieglmetāla disks

PĒDĒJIE AKCENTI – APAĻI.

Mūsu 17–19 collu vieglmetāla disku klāsts izstaro pārliecību un individualitāti, vienlaikus samazinot mūsu oglekļa emisiju, pateicoties vieglajai konstrukcijai un pārstrādātā alumīnija izmantošanai.

"UZ VISĀM INOVĀCIJĀM ATTIECAS VIENOTA MISIJA. TĪRĀKS MINI. MAZĀK SAREŽĢĪTĪBAS, VAIRĀK INDIVIDUALITĀTES."

Olivers Hailmers [Oliver Heilmer], MINI dizaina nodaļas vadītājs

SVEICINĀTI ;)

Papildus uzlabotai redzamībai, stūrainie LED aizmugurējie lukturi papildina pārliecinātās un sportiskās pilnībā elektriskā MINI Aceman īpašības. Ar papildaprīkojuma LED priekšējiem lukturiem ar paplašināto saturu varat izvēlēties kādu no trīs dienasgaismas luktura gaismas iezīmēm priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem ar sagaidīšanas un pavadīšanas apgaismojumu. Tas ir redzams arī kā logotipa projekcija no abiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem.

Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – sagaidīšanas apgaismojums Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – sagaidīšanas apgaismojums
Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – stāja Pilnībā elektriskais MINI Aceman – virsbūve – stāja

SPĒKPILNA STĀJA. DOMINĒJOŠA KLĀTBŪTNE.

Horizontāli veidotā aizmugure akcentē tā plašo spēkpilno stāju, bet aerodinamiskā iedobe jumtā uzsver tā sportisko profilu. Tumšās krāsas spoileris ne tikai izskatās iespaidīgi, bet arī pastiprina saķeri un nodrošina labāku aerodinamisko sniegumu, kas, savukārt, palīdz optimizēt darbības attālumu.