VIRSBŪVE

VĒL VAIRĀK MINI.

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Countryman ar savu spēcīgo konstrukciju, drosmīgo SUV dizainu un iespaidīgo klātbūtni izstaro pašpārliecinātības un piedzīvojumu auru.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – virsbūve – siluets

MŪSDIENĪGS MINI-MĀLISMS.

Esam atbrīvojušies no visa liekā un paspilgtinājuši to, kas jums visvairāk patīk. Saglabājām robusti pievilcīgo izskatu, elegantās līnijas un 100 % nelokāmo MINI garu. Šis ir tas SUV, kas jūs aizvedīs uz aizraujošām vietām, baudot ārkārtīgi augstu komforta līmeni. Tas ir jūsu uzticamais, pilnībā elektriskais sabiedrotais, kam piemīt vēl vairāk MINI Countryman bezbailības – un mazāk visa pārējā.

LAIPNI LŪGTI POWERDOME.

Pilnībā elektriskais MINI Countryman – robusti pievilcīgs un stilīgs bez piepūles – tas vienlīdz jūtas kā mājās gan lielpilsētā, gan tālu ārpus tās. Tā valdonīgo stāju rotā astoņstūra priekšējais režģis, satriecošie priekšējie lukturi un dzinēja pārsegs ar Powerdome konstrukciju. Tā īsā pārkare un izsmalcinātās kontūras piešķir tā elegantajam siluetam smalkāku izteiksmi un precizitāti. Tā kā tas pieejams četros dažādu stilu variantos un, ja vēlaties, arī ar pilnpiedziņu – saviem piedzīvojumiem noteikti atradīsiet īsto sabiedroto.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – virsbūve – pretskats
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – virsbūve – jumta lūka

MINI – MAKSIMĀLI.

Sasveicinieties ar mūsu līdz šim vispieaugušāko MINI – gan izmēra, gan brieduma ziņā. Pilnībā elektriskais MINI Countryman – tagad par 13 cm garāks un par 8 cm augstāks – tas ir spēks, ar kuru jārēķinās un kurā ir pietiekami daudz vietas jebkāda veida interesantiem plāniem ar ģimeni un draugiem vai bez tiem.

PĀRGALVĪBA SLĒPJAS DETAĻĀS.

Visur, kur raugāties, ir kas aizraujošs, ko atklāt. Vieglmetāla diski ir drosmīgāki, elegantāki un aerodinamiskāki. Ērtie jumta reliņi Piano Black krāsā tagad iekļauti standartaprīkojumā. Un aizmugurējais statnis ir ar stilīgu dizainu. Un ar četrām stila izvēles iespējām, noteikti atradīsiet īsto MINI dizainu, kas palīdzēs sevi izpaust – ar Essential, Classic, Favoured vai JCW stilu. Katrā iekļautas īpašas iezīmes un pielāgotas dizaina detaļas.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – virsbūve – diski

UNIVERSĀLS AUGSTS SNIEGUMA LĪMENIS.

Izstarojot tīru pašpārliecinātību un bezbailīgu individualitāti, mūsu 17–20 collu (līdz 21 collai papildaprīkojumā) vieglmetāla disku klāsts pārstāv pašu MINI būtību. Un ar savu vieglo konstrukciju un pārstrādāto alumīniju sastāvā tie veicina oglekļa izmešu samazināšanu vairākos aspektos – gan ražošanas, gan braukšanas gaitā.

“Mūsu askētiskā, progresīvā pieeja apvieno funkcionālo elementu vienkāršību ar MINI izslavēto emocionalitāti.”

Olivers Hailmers [Oliver Heilmer], MINI dizaina nodaļas vadītājs

VĒL ARĪ MAZLIET KRĀSAS.

Mūsu MINI modeļi vienmēr ir izcēlušies pūlī, un pilnībā elektriskais MINI Countryman nav izņēmums. Kontrastējošais jumts pieejams vairākos izteiksmīgos krāsu toņos, un tas veido lielisku kombināciju ar stilīgu aizmugurējā statņa konstrukciju. Lai atvērtu pelēko stikla jumta lūku, jānospiež tikai poga, un automātisks vējsargs nodrošina īsto līdzsvaru starp brīvību un komfortu.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – virsbūve – jumts
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – virsbūve – sagaidīšanas apgaismojums

VIENMĒR ESAT GAIDĪTS.

Iekāpšana jūsu pilnībā elektriskajā MINI Countryman vienmēr ir īpašs notikums. Kad tuvojaties savam MINI vai atstājat to, jūs pavada un sagaida jūsu noskaņojumam atbilstoši gaismas efekti. Tajā papildus iekļauti priekšējie un aizmugurējie lukturi ar trīs dažādām iestatāmām gaismas raksturiezīmēm, kā arī papildus logotipa projekcija gan no pasažiera, gan vadītāja puses spoguļiem.