ILGTSPĒJA

TIKAI UZ PRIEKŠU.

MINI jau spēris ievērojamus soļus ceļā uz ilgtspējīgu ražošanu, taču zinām, ka priekšā vēl tāls ceļš.
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – apņemšanās

MŪSU APŅEMŠANĀS.

Mēs – uzņēmumā MINI – esam uzņēmušies celmlauža lomu, lai radītu līdzsvaru, tajā ietverot MINI sniegumu un ikonisko dizainu ar saprātīgiem vides kritērijiem. Šī apņemšanās radusies, pateicoties mūsu darbībām. Tagad piedāvājam dzīvnieku labturībai atbilstošu salona apdari bez ādas, izmantojot ilgtspējīgus, daļēji pārstrādātus materiālus. Mūsu divdimensiju līdzenais adījums instrumentu un durvju paneļiem un pārsegiem ir izgatavots no vismaz 90 % pārstrādāta poliestera šķiedrām. Un mūsu jaunās paaudzes diski tagad ir izgatavoti no 70 % otrreizēja alumīnija.

VIDEI NEKAITĪGU MATERIĀLU ALTERNATĪVAS.

MINI automobiļiem tagad pieejama salona apdare, kurā nav izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti, bet gan piedāvātas aizraujošas alternatīvas ādai. Inovatīvas sēdekļu virsmas, ko veido adīti 100 % pārstrādāti audumi, kas nodrošina tādu pašu augstākās klases kvalitāti un sēdēšanas komfortu kā āda, nodrošina, ka netiek pieļauti kompromisi ne izskata, ne sajūtas, ne funkcionalitātes ziņā. Un mūsu jaunās stūres atbilst visām augstajām prasībām attiecībā uz izskatu, nodilumu un izturību.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – ilgtspēja – ādas alternatīvas
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – ilgtspēja – pārstrādāti audumi

PĀRSTRĀDĀTU MATERIĀLU AUDUMI.

Instrumentu panelim un roku balstiem durvīs tagad ir kvalitatīva apdare no adīta auduma, kas izgatavots no pārstrādāta poliestera pavediena. Pēc inovatīva procesa, kura gaitā 90 % pārstrādātas poliestera šķiedras tiek pārvērsta divdimensiju gludā adījumā, izmantojam iegūto audumu instrumentu un durvju paneļu daļām. Procesā tiek izmantots par apmēram 98 % mazāk ūdens nekā kokvilnas apstrādē un tas samazina CO2 izmešus par apmēram 80 % salīdzinājumā ar tradicionālo poliestera apstrādi.

VISPIRMS – OTRREIZĒJAIS ALUMĪNIJS.

Mūsu vadmotīvs dizaina un izstrādes gaitā ir šāds: otrreizējais vispirms. Mūsu jaunās paaudzes MINI automobiļu diskiem tiek izmantoti līdz 70 % otrreizējā alumīnija no alumīnija metāllūžņiem. Apvienojumā ar izmantoto “zaļo” elektroenerģiju ietaupām līdz 90 % nepieciešamās enerģijas salīdzinājumā ar primāro alumīnija ražošanu. Otrreizējā alumīnija ražošanā tiek radīts par 95 % mazāk siltumnīcefekta gāzu.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – ilgtspēja – otrreizējs alumīnijs