VIRSBŪVE

Tik mini, cik iespējams.

Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – ievadvideo Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – ievadvideo

Apvienojot MINI tradicionālo attieksmi ar mūsu dizaina pieeju “mazāk ir vairāk”, jaunais piecdurvju MINI Cooper nodrošina visu to, kas jums patīk MINI automobiļos – tikai lielākā mērogā. 

IZCILI UN UNIKĀLI.

Jaunais piecdurvju MINI Cooper lepojas ar drosmīgu, mūsdienīgu dizainu, tīrām virsmām un īsu pārkari. To izcili uzsver ikoniskie, apaļie priekšējie lukturi un aerodinamiski uzlabotais režģis.

Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – priekšdaļas dizains Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – priekšdaļas dizains
Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – gaismas raksturiezīmes Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – gaismas raksturiezīmes

Lai top LED.

Papildus jaudīgajai standarta aprīkojuma LED tehnoloģijai, papildaprīkojuma pagriezienu gaisma nodrošina labāku redzamību, kā arī iespējams izvēlēties trīs dažādas gaismas raksturiezīmes.

IEGŪSTIET MĀKSLAS DARBU UZ RITEŅIEM.

Patiesu iespaidu atstāj daudztoņu jumta dizains, kas iestiepjas no vējstikla līdz aizmugurei. Daudztoņu jumta dizains, kas patiesi atstāj iespaidu. Tas radīts, izmantojot inovatīvu procesu, kurā nelielas izmaiņas vidē katru jumtu padara par unikālu mākslasdarbu.

Piecdurvju MINI Cooper – virsbūve – jumta dizains

SPILGTS, PĀRLIECINĀTS UN UNIVERSĀLS.

Sākot ar satriecošu un beidzot ar māksliniecisku, tas ir MINI – no jebkura skatpunkta. Dinamiskās līnijas un kompaktais siluets apvieno plato šķērsbāzi un īsās pārkares, lai piešķirtu jaunajam piecdurvju MINI tā izteikti sportisko klātbūtni un mūsdienīgo izskatu.

Piecdurvju MINI Cooper – virsbūves akcenti – vieglmetāla diski Piecdurvju MINI Cooper – virsbūves akcenti – vieglmetāla diski

PIEVILCĪGI DISKI.

Mūsu vieglmetāla diski izstaro pārliecību un individualitāti. Izcils izskats vienmēr ir garantēts.

"UZ VISĀM INOVĀCIJĀM ATTIECAS VIENOTA MISIJA. TĪRĀKS MINI. MAZĀK SAREŽĢĪTĪBAS, VAIRĀK INDIVIDUALITĀTES."

Olivers Hailmers [Oliver Heilmer], MINI dizaina nodaļas vadītājs

GAISMAS TRIJSTŪRIS.

Pilnie LED aizmugurējie lukturi ar jaunu satriecošu trijstūrveida dizainu sniedz papildu individualitātes un šarma devu ar trīs dažādām iestatāmām gaismas raksturiezīmēm. 

Piecdurvju MINI Cooper – virsbūves akcenti – aizmugurējo lukturu dizains Piecdurvju MINI Cooper – virsbūves akcenti – aizmugurējo lukturu dizains
Piecdurvju MINI Cooper – virsbūves akcenti – raksturīgais sagaidīšanas apgaismojums Piecdurvju MINI Cooper – virsbūves akcenti – raksturīgais sagaidīšanas apgaismojums

GAN SAGAIDA, GAN PAVADA.

Pielāgojiet sagaidīšanas un pavadīšanas sveicienu atbilstoši savam noskaņojumam ar trīs priekšējo un aizmugurējo lukturu papildu gaismas raksturiezīmēm, kā arī logotipa projekciju no abiem sānu spoguļiem.