TELPA UN DAŽĀDĪBA

AUGSTĀKS. GARĀKS. ARĪ PĀRDOMĀTĀKS.

Esam parūpējušies, lai radītu vairāk vietas jūsu aizraujošajiem plāniem. Jaunais MINI Countryman ir par 13 cm garāks un par 8 cm augstāks un tā bagāžas nodalījums ir par 25 % plašāks. Pateicoties samazinātajai konstrukcijai un pārdomātai telpas izmantošanai, ir arī vairāk vietas glabāšanai, tāpēc varat paņemt līdzi visu, ko vēlaties, lai jūsu brauciens būtu daudz ērtāks vai jautrāks.

Mini Countryman – telpa un dažādība – komforts

PĀRDOMĀTS KOMFORTS UN ĒRTĪBA.

Mūsu konstruktori ir atklājuši pārdomāto Travel & Comfort sistēmu, kas ļauj ātri un viegli uzstādīt dažādus stiprinājumus. Turētājus planšetdatoriem, drēbju pakaramos un universālos āķus somām var droši piestiprināt priekšējo sēdekļu atzveltnēm. Piedāvājam pārdomātus salokāmus krūzīšu turētājus – un tagad nolokāmos galdiņus var piestiprināt arī kā darba virsmas.

ATLIECIET UN IEKRAUJIET.

Telpa ārkārtīgi daudzpusīgajā MINI Countryman ir vairāk nekā dāsna. Tajā pietiek vietas pieciem garkājainiem pieaugušajiem un atzveltnes ir nolokāmas, lai radītu papildu vietu bagāžas nodalījumā vai vietu kājām. Varat radīt vēl vairāk vietas kājām vai kravai, pabīdot aizmugurējo sēdekli uz aizmuguri vai uz priekšu pat par 13 cm. Neatkarīgi no tā, ko plānojat, varat ātri un viegli mainīt izkārtojumu atbilstoši savām vajadzībām.

Mini Countryman – telpa un dažādība – nolokāmi sēdekļi
Mini Countryman – telpa un dažādība – bagāžas nodalījuma ietilpība

TELPAS IZMANTOŠANAS EKSPERTS.

Maksimāli izmantojiet sava MINI bagāžas nodalījumu un sagatavojieties savam nākamajam piedzīvojumam. Ar mūsu MINI bagāžniekiem un jumta kastēm varat pārvadāt gandrīz jebko un visu. Piemēram, ar MINI aizmugurējo velosipēdu turētāju var pārvadāt vairākus velosipēdus. Tas ir viegls un izturīgs, tas ir sagāžams un vienkārši nostiprināms – ar klikšķi –, kas ļauj viegli piekļūt bagāžas nodalījumam.

JUMTA PACELŠANA.

Tas ir arī garāks. Arī augšā ir pārpārēm vietas. MINI jumta reliņi tagad ir iekļauti standartaprīkojumā un tie vēl vairāk atvieglo jūsu MINI Countryman piedzīvojumus. Tie ir spīdīgā melnā krāsā un nodrošina pamatu visiem MINI jumta bagāžniekiem un kastēm, vienlaikus izskatoties lieliski.

Mini Countryman – telpa un dažādība – nolokāmi sēdekļi