Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Apmaini savu esošo automobili pret jaunu un ietaupi! Mēs atpirksim Tavu automobili – tā Tu samaksāsiet daļu no jaunā auto cenas.

 alt=

1. Atbrauc ar savu automobili uz Inchcape MINI salonu.
Tas var būt jebkura ražotāja modelis, jo mēs tirgojam visu marku lietotas automašīnas, tāpēc varēsim piedāvāt vislabākos atpirkšanas nosacījumus.

2. Mēs novērtēsim automobiļa stāvokli un vienosimies ar Tevi par atpirkšanas cenu.
Sniegsim objektīvu un profesionālu automobiļa novērtējumu un vienosimies par vislabāko pirkuma-pārdošanas cenu. Kopīgi noteiksim Tava automašīnas vērtību.

3. Izvēlies jebkuru Tev vispiemērotākā jaunā automobiļa modeli.
Droši izvēlies no MINI visjaunākajiem modeļiem, izmanto īpašos piedāvājumus, nokomplektē sev vispiemērotāko automobili. Neaizmirsti, ka daļu no cenas Tu samaksā ar savu esošo automobili!

4. Palīdzēsim Tev nokārtot visus nepieciešamos dokumentus.
Ātri nokārtosim esošā automobiļa pārdošanas un Tava jaunā automobiļa pirkuma dokumentus. Piedāvāsim lieliskus līzinga un apdrošināšanas nosacījumus. Palīdzēsim automobili piereģistrēt.

5. Tu iegādāsies jaunu automobili lētāk un ātrāk.
Izvairīsies no daudzām ar automobiļa maiņu saistītām rūpēm, ietaupīsi laiku un vieglāk iegādāsies jaunu auto. Ja izmantosi Inchcape MINI atpirkšanas piedāvājumus, pie jauna automobiļa stūres varēsi sēsties daudz ātrāk!

Uzzini vairāk: 67828600 vai office@inchcape.lv

Aicinām izmantot atpirkšanas pakalpojumu un nopirkt sev vispiemērotāko jauno automobili Inchcape MINI salonā.