SALONS

IZJŪTIET APBRĪNU.

Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – ievads Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – ievads
Tiklīdz iekāpjat automobilī, jūs tūlīt ieskauj mirkļa nozīmība. Tīrās, neaizņemtās telpas noskaņa un augstākās klases materiāli nodrošina aicinošu vidi. Uzlabota tehnoloģija un noskaņas apgaismojums runā paši par sevi.
Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – oled meistardarbs Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – oled meistardarbs

PILNĪBĀ – SIRDS. PILNĪBĀ – PRĀTS. PILNĪBĀ – MINI.

Jūsu instrumentu paneļa pukstošā sirds un centrālais punkts ir satriecoši elegantais centrālais instrumentu panelis. Tam izmantota mūsdienīgākā OLED tehnoloģija un tā diametrs ir 240 mm, kā arī tā kvalitatīvais stikls piešķir tam izteiksmīgu minimālisma stila izskatu. Tas kalpo kā instrumentu panelis un jūsu automobiļa informācijas, izklaides un palīdzības centrs. Un apaļā OLED displeja forma ir kas pasaulē nebijis.

 

IEPAZĪSTIETIES AR MINI EXPERIENCE MODES.

Redziet, sadzirdiet un sajūtiet savu noskaņojumu. MINI Experience Modes režīmi ir jūsu ceļš uz savienojumu un dažāda veida pieredzes pasauli. Tie atmodina jūsu maņas. Katram režīmam ir savs atbilstošs radošais dizains, fona apgaismojums un skaņu palete. Ar vienu komandu varat pilnībā pārveidot sava kokpita izskatu un tā radīto sajūtu.
Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – sēdekļi Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – sēdekļi Pilnībā elektriskais MINI Aceman – salons – sēdekļi

APLŪKO MANI, PIESKARIES MAN, SAJŪTI MANI.

Ar četrām stila izvēles iespējām noteikti atradīsiet MINI dizainu, kas palīdzēs sevi izpaust – Essential, Classic, Favoured un JCW. Katrā iekļautas īpašas iezīmes un pielāgotas dizaina detaļas visam, sākot ar instrumentu paneli un stūri un beidzot ar sēdekļu un griestu apdari.