BRAUKŠANAS PIEREDZE

SUPERJAUDĪGS GRIEZES MOMENTS PILSĒTĀ.

Gatavojieties uzsākt ceļu. Nezaudējiet koncentrēšanos. Kad ieslēdzas zaļā gaisma, ir laiks pārbaudīt dinamiku! Pilnībā elektriskais MINI Cooper pārsniedz visu gaidīto.
Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – braukšanas dinamika

BRAUKŠANAS DINAMIKA. TIK ĻOTI COOPER.

Lai panāktu maksimālu kartinga sajūtu, izstrādājot pilnībā elektrisko MINI Cooper, esam piemērojuši galvenos konstruēšanas kritērijus. Esam uzlabojuši braukšanas dinamiku, piemēram, pateicoties zemam smaguma centram, kas panākts ar akumulatora novietojumu. Panākam aizraujošu MINI vadāmību, optimizējot svara sadalījumu un izmantojot tiešu stūrēšanas koeficientu apvienojumā ar mazu stūri. Pastiprinām dinamiku un saķeri, optimizējot riepu platumu. Un, pateicoties jaunākajai aparatūrai un programmatūrai, spējām padarīt vadāmību vēl rotaļīgāku un aizraujošāku – īpaši Go-Kart režīmā.

SNIEGUMA FAKTI.

MINI Cooper E

MINI Cooper SE

Jauda

135 kW
290 Nm
160 kW
330 Nm

0–100 km/h

7,2 s 6,7 s

Vmaks.

170 km/h 180 km/h

Darbības attālums

WLTP

305 km
490 km
400 km
490 km

IZCILA AERODINAMIKA.

Pilnībā elektriskais MINI Cooper jau sākotnēji tika izstrādāts, lai maksimāli efektīvi pārvaldītu aerodinamikas spēku. Jau esam ievērojami samazinājuši pretestību ar pilnībā slēgtu balstrāmi un režģi, kā arī plūstošo, minimālistisko virsbūvi. Visi MINI diski ir optimizēti, lai panāktu labāku aerodinamiku. Tas ir ārkārtīgi efektīvs ar nelielu vēja pretestību, tāpēc varat mērot vēl lielāku attālumu, bez nepieciešamības atkārtoti veikt uzlādi.
Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – aerodinamika
Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – braukšanas dinamika

MĒS PAR JUMS PARŪPĒSIMIES – NO VISIEM ASPEKTIEM.

Esam vienkāršojuši braukšanu pilsētā. Intensīva satiksme ir vieglāka par vieglu – braukšanas palīgsistēmā Plus jums tikai jāiestata aktīvā kruīzkontrole, un jūsu MINI automātiski drošā attālumā sekos priekšā esošajam automobilim. Un automobiļa novietošanas palīgs, kas iekļauts standartaprīkojumā, pamana visas iespējamās stāvvietas jūsu vietā un tad nevainojami iemanevrē automobili izraudzītajā stāvvietā – jums tikai jānospiež poga.

DROŠĀK. KOMFORTABLĀK. VAIRĀK STANDARTA APRĪKOJUMĀ.

Maksimālai jautrībai jābūt maksimāli drošai. Pilnībā elektriskais MINI Cooper ir aprīkots ar inovatīvām funkcijām, kas rada drošāku braukšanas vidi jums un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Aktīvā kruīzkontrole regulē attālumu starp priekšā esošo automobili un nepārtraukti skenē ceļu, lai konstatētu iespējami bīstamas situācijas. Joslu maiņas atpazīšanas sistēma jūs brīdinās par novirzīšanos no joslas. Ja jūsu MINI konstatē iespējamu sadursmi aizmugurē, tas ieslēgs avārijas signāllukturus tā, lai tie mirgotu dubultā ātrumā. Un dinamiskā kruīzkontrole nodrošina, ka jūsu MINI saglabā nemainīgu braukšanas ātrumu.

Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – aerodinamika

BRAUKŠANAS REŽĪMI CEĻAM.

Varat izvēlēties kādu no braukšanas režīmiem, lai baudītu priekšrocības, kādas sniedz jūsu pilnībā elektriskais MINI Cooper, un atbilstu satiksmei un aktuālajām vajadzībām. Katram režīmam ir savs īpašs izskats.

Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – green mode Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – green mode

EKO REŽĪMS.

Ilgtspējīgi, vienkāršoti un pilnīgi klusi – šī ir īpaši efektīva braukšana, kurai pateicoties, šķitīs, ka jūsu akumulatora uzlādes līmenis nemazinās.
Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – core mode Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – core mode

PAMATA REŽĪMS.

Klasiska un komfortabla MINI braukšanas pieredze ar izsmalcinātu, mūsdienīgu noskaņu.
Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – go-cart mode Pilnībā elektriskais MINI – braukšanas pieredze – go-cart mode

GO-KART REŽĪMS.

Šis režīms – leģendārā John Cooper Works iedvesmots – nodrošina aizraujošu braukšanu ar adrenalīnu pastiprinošu autosporta izskatu.