SALONS

IZSMALCINĀTS PIESKĀRIENS.

Smalka meistarība un detaļas nosaka salona izskatu. Augstākā kvalitātes līmeņa materiāli, mūsdienīgas tehnoloģijas un atmosfēru radošs fona apgaismojums apvienojas, lai radītu unikkālu braukšnas pieredzi. Pēc tam, kad iekāpsiet automobilī, iespējams, nekad vairs negribēsiet no tā izkāpt. 

IEPAZĪSTIETIES AR MINI EXPERIENCE MODES. 

Redziet, sadzirdiet un sajūtiet savu noskaņojumu. MINI Experience Modes režīmi ir jūsu ceļš uz emocionālu saikni un tie iedvesmo jūsu maņas. Tie atmodina jūsu maņas. Katram režīmam ir savs atbilstošs radošais dizains, fona apgaismojums, funkcijas un skaņu palete. Ar vienu pieskārienu varat pilnībā pārveidot sava displeja izskatu un radīt tādu sajūtu kā vēlaties.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – oled displejs

OLED, OLED OLED OLED.

Jūsu instrumentu paneļa pukstošā sirds un centrālais punkts ir satriecošais apaļais OLED skārienekrāns. Tam izmantota mūsdienīgākā OLED tehnoloģija un tā diametrs ir 240 mm, kā arī tā kvalitatīvais stikls piešķir tam izteiksmīgu minimālisma stila izskatu. Tas kalpo kā instrumentu panelis un jūsu automobiļa informācijas, izklaides un palīdzības centrs. Un apaļā forma ir kas pasaulē nebijis.

GREMDĒJIETIES SAJŪTĀS, KO RAISA JAUNAIS SALONS VAI SEPTIŅI TĀ VARIANTI.

Ik reizi, sēžoties pie stūres, varat izlemt, kādu braukšanas pieredzi vēlaties izbaudīt. Sākot ar sportisku un beidzot ar ārkārtīgi efektīvu – lai atbilstu visām jūsu vajadzībām, ir vairāki MINI režīmi, un katram ir savs no jauna izstrādāts visaptverošs izskats, sajūta un skaņa.
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – instrumentu panelis
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – instrumentu panelis
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – instrumentu panelis
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – instrumentu panelis

STILĪGI UN ILGTSPĒJĪGI. JŪSU KOMFORTAM.

Tā kā ir četras stila izvēles iespējas, noteikti atradīsiet īsto MINI dizainu, kas palīdzēs sevi izpaust – Essential, Classic, Favoured un JCW stils. Katrā iekļautas īpašas iezīmes un pielāgotas dizaina detaļas visam, sākot ar instrumentu paneli un stūri un beidzot ar sēdekļu un griestu apdari.

Ar mūsu jauno audumu izskatu vēlamies, lai savā MINI piedzīvojat patiesu siltuma un labbūtības sajūtu. Audums ir izgatavots no kvalitatīviem pārstrādātiem materiāliem un adīts, izmantojot unikālu divdimensiju tehniku. Tas piedāvā luksusa taktilo pieredzi un vairāk dizaina iespēju, kā arī kalpo par ideālu audeklu dažādajām MINI Experience Modes projekcijām.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – slēdžu josla

VIENKĀRŠI PĀRSLĒDZIET TO.

Viss nepieciešamais atrodas slēdža kustības attālumā – sākot ar stāvbremzi un pārnesumiem un beidzot ar MINI Experience Modes režīmiem un daudz ko citu. Pieci intuitīvās vadības slēdži ir pārvietoti un pārstrādāti, un tagad tos ir vēl vieglāk aizsniegt, izmantot un spēlēties. 

SAJŪTA KĀ STŪRĒJOT KARTINGU.

Jautrība sākas, tiklīdz satverat stūri. Pārlaicīgā klasiskā Mini iedvesmoti esam pārstrādājuši tā dizainu, nedaudz samazinot izmēru, lai ļautu jums sajust vēl intensīvāku, klasiski mūsdienīgu MINI kartinga sajūtu. Un trešā spieķa vietā tam tagad ir stilīga, dekoratīva auduma siksna. Kreisās puses vadības panelis ļauj aktivizēt vadītāja palīdzības sistēmas, un jūs varat vadīt savas Izklaides un saziņas funkcijas labās puses panelī. 

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – stūre
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – salons – materiāli

IEZĪMĒJOT JAUNUS CEĻUS AR JAUNIEM MATERIĀLIEM.

MINI rada pilnīgi jaunu estētikas šķautni, izmantojot tekstilmateriālus. Jaunais materiāls, kuru izmantojam uz instrumentu un durvju paneļiem rada sevišķi komfortablu noskaņu. Audums ir ārkārtīgi kvalitatīvs un viegli tīrāms. Tas piedāvā luksusa taktilo pieredzi, vairāk dizaina iespēju un kalpo par ideālu audeklu dažādajām aizraujošajām MINI Experience Modes projekcijām. Un mēs turpināsim pētīt veidus, kādos radīt materiālus, kas atbilst arvien augošajām prasībām attiecībā uz sajūtu pieskaroties, izskatu un nodilumizturību.