Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

Dāsna kravas ietilpība.

MINI ir plaša kravas ietilpība. Piemēram, MINI Countryman ar noliektiem sēdekļiem ir 1170 litru bagāžas nodalījums, un, paceļot grīdas pārsegu, jums ir pieejama papildu glabāšanas vieta. Pietiek vietas visai ceļojumā nepieciešamajai bagāžai. Vai aprīkojumam brīvdienām dabā. Vai sniega dēlim un netīrajai veļai. Vai 12 collu televizoram un stereo sistēmai. Vai sanbernāram un viņa ēdienam. Bagāžas nodalījumā iespējama 12 V kontaktligzda, lai ar piemērotu adapteri jūs varētu ieslēgt televizoru.

Salokāms un sadalāms.

Aizņēmāties no brālēna svarus? Stieņu izpārdošana? Nopirkāt izolācijas materiālu mājas remontam? Tā nav problēma. MINI aizmugures sēdekļus var noliekt attiecībā 60:40. Tajā pietiks vietas kā pasažierim, tā lielai bagāžai.

Kādā krāsā?

Virsbūvei ir pieejams plašs krāsu klāsts, no neuzkrītoši tumšzilas līdz liesmojoši oranžai, kas pievērsīs vēl vairāk uzmanības. Papildu personiska iezīme varētu būt atšķirīgas krāsas jumts. Jūs saņemat unikālu dizainu – gluži kā senāk, kad skatītāji atpazina MINI sacīkšu trasē.

PIEDERUMI.

Varat izvēlēties krāsu. Vai Union Jack – Apvienotās Karalistes karogu. Piemēram, riepu ventiļu vāciņiem. Ja vēlaties ko citu, varat izvēlēties rūtainu melnbaltu, sudraba, melnu un dažādas citas. Jūs varat izvēlēties dizainu ārējiem atpakaļskata spoguļiem, priekšējiem lukturiem, izpūtējam, sānu atverēm, jumta reliņiem, pārnesumu pārslēga uzgalim un daudz kam citam.

Oriģinālie piederumi

Abonējiet mūsu apkārtrakstu.

Paldies par reģistrēšanos!

Kaut kas nogāja greizi. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

Vārds jānorāda obligāti.
Uzvārds jānorāda obligāti.
E-pasta adrese jānorāda obligāti.
Jums jāpiekrīt noteikumiem. noteikumiem.

Jūsu datu konfidencialitāte mums ir būtiska. Jūs piekrītat, ka jūsu personiskā informācija tiek izmantota klientu apkalpošanas, informācijas par jauniem produktiem un piedāvājumiem sūtīšanas un mārketinga mērķiem. Šiem mērķiem jūsu personisko informāciju uzglabās BMW Group un uzņēmumi, kas saistīti ar BMW Group. Mēs nodrošinām visas informācijas apstrādi saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Ja informācija ir neprecīza, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja jums rodas jautājumi vai vēlaties atsaukt savu PIEKRIŠANU informācijas uzglabāšanai, lūdzu, rakstiet uz office@inchcape.lv

Uz augšu