Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Dāsna kravas ietilpība.

MINI ir plaša kravas ietilpība. Piemēram, MINI Countryman ar noliektiem sēdekļiem ir 1170 litru bagāžas nodalījums, un, paceļot grīdas pārsegu, jums ir pieejama papildu glabāšanas vieta. Pietiek vietas visai ceļojumā nepieciešamajai bagāžai. Vai aprīkojumam brīvdienām dabā. Vai sniega dēlim un netīrajai veļai. Vai 12 collu televizoram un stereo sistēmai. Vai sanbernāram un viņa ēdienam. Bagāžas nodalījumā iespējama 12 V kontaktligzda, lai ar piemērotu adapteri jūs varētu ieslēgt televizoru.

Salokāms un sadalāms.

Aizņēmāties no brālēna svarus? Stieņu izpārdošana? Nopirkāt izolācijas materiālu mājas remontam? Tā nav problēma. MINI aizmugures sēdekļus var noliekt attiecībā 60:40. Tajā pietiks vietas kā pasažierim, tā lielai bagāžai.

Kādā krāsā?

Virsbūvei ir pieejams plašs krāsu klāsts, no neuzkrītoši tumšzilas līdz liesmojoši oranžai, kas pievērsīs vēl vairāk uzmanības. Papildu personiska iezīme varētu būt atšķirīgas krāsas jumts. Jūs saņemat unikālu dizainu – gluži kā senāk, kad skatītāji atpazina MINI sacīkšu trasē.

PIEDERUMI.

Varat izvēlēties krāsu. Vai Union Jack – Apvienotās Karalistes karogu. Piemēram, riepu ventiļu vāciņiem. Ja vēlaties ko citu, varat izvēlēties rūtainu melnbaltu, sudraba, melnu un dažādas citas. Jūs varat izvēlēties dizainu ārējiem atpakaļskata spoguļiem, priekšējiem lukturiem, izpūtējam, sānu atverēm, jumta reliņiem, pārnesumu pārslēga uzgalim un daudz kam citam.