Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

PASAULES KLASES PIEDZIŅAS FUNKCIJAS.

Maksimāli uz āru novietotie riteņi un ideāli sadalīts automobiļa līdzsvars nodrošina patiesi lielisku braukšanas sajūtu. Precīzāk: MINI braukšanas sajūtu. Dinamiskā amortizatoru vadība nodrošina vienmēr ideālu amortizatoru iestatījumu ideālai vadāmībai. Elektroniskie elementi pārbauda automobiļa kustības četrsimt reizes sekundē un pielāgo amortizatorus. Vēlaties vienmērīgāku, ekonomiskāku braucamo? Tā nav problēma. Vēlaties asākas izjūtas līkumos? Par to parūpēsies dinamiskā amortizatoru vadība.

Elektriskais stūres pastiprinātājs.

MINI stūres pastiprinātājs pārsteidz daudzus. Vienalga, vai novietojat automobili vai lielā ātrumā izbraucat līkumu, elektroniskā vadība ir pielāgojama tieši, lai jūs saglabātu kontroli. Servo izmanto elektromotoru, lai atbalstītu stūrēšanu. Tas nodrošina vēl labāku automobiļa sniegumu un mazāku degvielas patēriņu.