Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

RŪPĪGI VEIDOTI.

Oriģinālie MINI riteņi ir labākās riepu un disku kombinācijas rezultāts. Tie ir rūpīgi izstrādāti un testēti katram MINI modelim, lai nodrošinātu labāko iespējamo drošību un vadāmību. Gadu no gada. Lūk, daži svarīgākie iemesli, kādēļ izvēlēties oriģinālos MINI riteņus.

ORIĢINĀLIE MINI RITEŅI AR RELJEFO ZVAIGZNES MARĶĒJUMU.

Jūsu MINI ir izstrādāts un testēts simulācijas programmās, uz pārbaudes platformām, vēja tuneļos, sacīkšu trasēs un uz ceļiem visā pasaulē. Tūkstošiem cilvēku ir pielikuši savu roku, lai nodrošinātu īsto sajūtu, braukšanas prieku un sniegumu, ko jūs sagaidāt. Neraugoties uz visu izstrādi un modernajām tehnoloģijām, ar ceļu saskaras tikai 4 mazas virsmas, kam tas viss jāpārvada, tādēļ MINI ir aprīkots ar īpaši izstrādātām un novērtētām riepām, par ko liecina reljefā zvaigzne uz riepas sānu sieniņas. Pilnībā izbaudīt konstruktoru komandas radīto automobiļa dinamiku būs iespējams tikai ar šīm riepām. Ja jūs dievināt savu MINI, ļaujiet tam būt zvaigznei ar MINI oriģinālajām riepām ar reljefo zvaigznes marķējumu.

RADĪTS JŪSU MINI.

Izcila saderība nodrošina lielisku braukšanu, kā arī samazina vibrācijas un strauja šasijas un piedziņas sastāvdaļu nodiluma risku. Dizains optimizē gaisa plūsmu, samazina pretestību, dzesē bremzes un atbrīvo bremžu diskus no netīrumiem. Oriģinālie MINI ziemas riteņi nodrošina garantiju visam automobilim.

RUNFLAT RIEPAS.

Runflat riepas ļauj jums turpināt ceļu 80 km/h ātrumā ar caurdurtu riepu. Jums nebūs jāstāv riskantās stāvvietās, un negaidītas ķibeles nesabojās jūsu dienu. Ar Runflat riepām mobilitātes garantija piešķir papildu nodrošinājumu kustībai uz priekšu. Runflat riepas ir pieejamas MINI papildaprīkojumā, uzziniet vairāk pie sava pārstāvja.

GAISA SPIEDIENA UZRAUDZĪBA RIEPĀS.

RDC spiediena uzraudzības sistēma brīdina par neatbilstošu gaisa spiedienu kādā no riepām, ja, piemēram, radusies noplūde. Ja riteņiem šādas sistēmas nav vai ja spiediena uzraudzības sistēma nav pilnībā saderīga ar MINI, var rasties nepareizi rādījumi un citas problēmas.

TESTĒTS MINI.

Pirms apstiprināšanas visi MINI oriģinālie diski tiek pakļauti plašai testēšanas programmai. Tas izvirza ievērojami stingrākas prasības salīdzinājumā ar pēcpārdošanas ražotāju prasībām; zemāk iespējams aplūkot dažas testēšanas fāzes.

NIRBURGRINGAS PĀRBAUDE.

MINI oriģinālie alumīnija diski tiek pakļauti nepiekāpīgai testēšanai leģendārajā un prasīgajā trasē. Lai izturētu braukšanu pa apmalēm, asos līkumus, lielu ātrumu, strauju ātruma uzņemšanu un samazināšanu, ir nepieciešams nemainīgi izcils sniegums.

SĀLSŪDENS PĀRBAUDES.

Vieglmetāla diski ilgstoši tiek pakļauti spēcīgai sālsūdens iedarbībai, lai pārliecinātos par izturību pret koroziju. Tas nodrošina to, ka ceļa un laika apstākļi dažādos gadalaikos neietekmē virsmas apdari.

RENTGENA PĀRBAUDE.

Ar rentgena pārbaudi tiek atklāti burbulīši , kas, iespējams, ir  radušies riepas tapšanas laikā, un kas citādi varētu būt drošības risks. Tas nodrošina augstu stabilitāti un labu izturību, kas nozīmē lielāku drošību lielas slodzes laikā.