ELECTROMOBILITY.

motion motion

ELEKTRIZĒJIET SAVU BRAUCIENU.

Sagatavojieties leģendārajai kartinga sajūtai ar tūlītēju griezes momentu un braukšanai, neradot izmešus. Pāreja uz MINI Electric šķiet loģiska visos iespējamajos veidos. Iecienītais sniegums paliek nemainīgs, bet ar to saistītā tehnoloģija kļūst pārdomātāka un tīrāka ik dienas. Šeit atklāsiet priekšrocības, ko sniedz pāreja uz jaunu elektrizētu dzīvesstilu – cik daudz ietaupīsiet, cik bieži nepieciešams veikt uzlādi un cik viegla var būt elektroautomobiļa vadīšana.

ELEKTRISKAS DARBĪBAS ATTĀLUMS AR PILNU UZLĀDES LĪMENI.

CIK TĀLU VARU DOTIES?

Mini e-mobilitāte – mini cooper se – darbības attālums
LĪDZ

234 km

MINI Electric darbības attālums ir līdz 234 km, bet tas atšķirsies atbilstoši braukšanas paradumiem un apstākļiem. Tam, kā braucat, ir ļoti liela ietekme uz pieejamo darbības attālumu un to, cik ātri būs nepieciešams veikt uzlādi. Šeit ir daži padomi par to, kas var palīdzēt palielināt darbības attālumu.

(WLTP)

Mini e-mobilitāte – uzlādes kolāža
Mini e-mobilitātes ikona – uzlādes kalkulators

UZLĀDES IZMAKSU UN LAIKA KALKULATORS.

CIK ILGI UN CIK DAUDZ?


PIELĀGOT VĒRTĪBAS.


Vienkārši pielāgojiet tālāk norādītās ievades vērtības, lai iegūtu jaunāko salīdzinājumu.

MINI Electric
Salīdzināms benzīna automobilis
Potenciālie ietaupījumi gadā

Vērtību izmaiņas ietekmē aprēķinus un saglabātās summas. Noklusējuma vērtības noteiktas, pamatojoties uz pēdējo 12 mēnešu laikā reģistrētajām vidējām cenām. Visa šeit sniegtā informācija var tikt mainīta.

REDZIET, KO VARAT IETAUPĪT.

Ja braucat šādu attālumu katru dienu
km
0 km 220 km
Katru nedēļu veicamo uzlāžu skaits
x
Katru dienu veicamā maksimālā uzlādes līmeņa daļa
%
Salīdzinot ar līdzīgu benzīna automobili, jūs varētu ietaupīt

VIENKĀRŠA UZLĀDE MĀJĀS

ĀTRĀ UZLĀDE CEĻĀ

H ilgums
 
Izmaksas
 
H ilgums
 
Izmaksas
 


Cenu aprēķinā izmantota vidējā degvielas (EUR x,xx/l) un elektrības cena (EUR x,xx/kWh) pēdējos 12 mēnešos. Pēdējo reizi atjaunināts 2022. gada (mēnesī).
Ņemiet vērā, ka reālais darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, bet sevišķi no izvēlētajiem disku un riepu izmēriem, personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas. Atkarībā no tādiem ārējiem faktoriem kā tīkla spriegums vai vides temperatūra reālais uzlādes laiks var atšķirties no šajā rīkā norādītā uzlādes laika. Uzlādes laika vērtības noteiktas, pieņemot, ka vides temperatūra ir 25°C.