MINI pēcpārdošana – pakalpojumu pārskats – galvenais apgabals

JO MĒS PĀRZINĀM KATRU JŪSU MINI
CENTIMETRU.

Kad jūsu MINI tiek nogādāts MINI servisā, notiek kaut kas īpašs. Jūs kļūstat par šīs ģimenes daļu. Un ģimene nozīmē uzticēšanos. Varat uzticēties, ka par visu parūpēsies, neraizējoties ne par ko. Mūsu virzītājspēks ir šīs ģimeniskās vērtības. Jūsu MINI nelīdzinās nekam citam uz ceļa, un nav neviena, kurš labāk par mums zinātu, kā par to parūpēties.
MINI pēcpārdošana – pakalpojumu pārskats – ziemas veselības pārbaude MINI pēcpārdošana – pakalpojumu pārskats – ziemas veselības pārbaude

SEZONAS SERVISA PIEDĀVĀJUMS.

MINI ZIEMAS VESELĪBAS PĀRBAUDE.

Mūsu MINI apstiprinātie speciālisti varbūt nespēj apturēt sniegu un ledu, bet viņi var veikt jūsu MINI rūpīgu veselības pārbaudi, lai jūs pilnībā sagatavotu nākamajai ziemai. Viņi pārbaudīs jūsu MINI bremzes, stūri, akumulatoru, šķidrumu līmeņus, balstiekārtu, stikla tīrītājus un lukturus. Sazinieties ar MINI Servisu kur piedāvājam izcilu servisu, lai sniegtu savam MINI jaunu sākumu un labāko iespējamo servisu.

MINI pēcpārdošana – pakalpojumu pārskats – pakalpojumu risinājumu meklētājs MINI pēcpārdošana – pakalpojumu pārskats – pakalpojumu risinājumu meklētājs

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

MINI lietojumprogrammā vienkārši atlasiet “Vehicle” (Automobilis) un “Retailer Services” (Pārstāvja pakalpojumi) sadaļu, lai pieteiktu apmeklējumu savā MINI pārstāvniecībā. Saistošu apmeklējumu var pieteikt tikai pie iesaistītajiem MINI pārstāvjiem. Ja MINI lietojumprogramma nepiedāvā saistošu apmeklējuma grafiku pie vēlamā MINI pārstāvja, viņi saņems nesaistošu apmeklējuma pieprasījumu. Tad jums būs nepieciešams saistoša apmeklējuma apstiprinājums no jūsu MINI pārstāvja. Jūsu MINI pārstāvis automātiski saņems informāciju par jūsu automobili un tam nepieciešamajiem servisa darbiem, Vai arī varat vienkārši uzklikšķināt uz nākamās saites, lai atrastu tuvāko MINI centru/pārstāvi. Atlasiet vēlamo servisa apmeklējuma veidu un laiku. Un gatavs! MINI sertificētie speciālisti gaidīs tikšanos ar jums un jūsu MINI.

Jebkad, jebkur un jebkas – varat paļauties uz mūsu speciālistiem, kuri panāks, ka jūs un jūsu MINI būs atkal gatavs doties ceļā. Mēs dokumentēsim ar negadījumu saistīto informāciju un sazināsimies ar jūsu apdrošināšanas sabiedrību un ar kontaktinformācijā norādītajiem ģimenes locekļiem, kā arī palīdzēsim nokārtot visus ar ceļošanu saistītos jautājumus. Tikai viens zvans, un palīdzība jau ir ceļā – vai nu pa tālruni, vai nu klātienē. ESAM GATAVI ATBILDĒT UZ JŪSU ZVANU – +371 67828625

Lai atbilstu jūsu budžetam un vajadzībām, mums ir plašs pievilcīgu iespēju klāsts, sākot ar MINI apkopes plānu ar mēneša maksu un beidzot ar MINI Service Inclusive plāniem. Vienkārši sazinieties ar MINI servisa administratoru, lai uzzinātu, kurš jums būtu vispiemērotākais. Iespējams, ka jau esat apdrošināts, un šādā gadījumā jūsu servisa izmaksas jau varētu mūs segtas. Sagatavojiet savu reģistrācijas numuru un nobraukuma informāciju, lai noskaidrotu, vai uz jūsu MINI attiecas Service Inclusive nodrošinājums vai apspriestu, kāds risinājums jums būtu vislabākais. Zvaniet uz +371 67828602 vai sekojiet tālāk redzamajai saitei.

Mūsu MINI apmācīto speciālistu komanda ir gatavi ķerties klāt visam, sākot ar sīkāko skrambiņu un beidzot ar lielāko bukti. Neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīgs tikai kosmētiskais vai lielāks remonts, uz veikto darbu attieksies viena no mūsu garantijām un mūsu speciālisti darīs visu, kas viņu spēkos, lai nodrošinātu jūs ar nomaiņas transportlīdzekli (atkarīgs no pieejamības), lai jūs saglabātu mobilitāti. Panāksim, ka jūsu MINI mirdzēs, pateicoties mūsu inovatīvajiem netīrumu, skrāpējumu, stikla un vieglmetāla disku remonta paņēmieniem. Jūsu MINI automobiļa remontam vienmēr tiks izmantotas tikai īstas MINI detaļas. Ja jūsu MINI nepieciešams ievērojams remonts, MINI apstiprinātā remontdarbnīca ir vislabākā vieta, kur to veikt. Viņi ik gadu jūs aicinās atpakaļ, lai viņi varētu pārbaudīt iepriekš bojātās vietas. Ja atgadīsies vēl kas, komanda būs jūsu rīcībā, lai par to parūpētos bez papildu maksas. Ļaujiet mums uzzināt, kā varam jums palīdzēt, zvanot uz šo tālruņa numuru: +371 67828602 Vai sekojiet tālāk redzamajai saitei.

MINI pēcpārdošana – pakalpojumu pārskats – jūsu mini kopšana

JŪSU MINI KOPŠANA.

Esam apkopojuši savu speciālistu padomus par apkopi, lai jūsu MINI būtu “priecīgs” un izcilā stāvoklī vēl daudzus gadus.
MINI apkope – negadījums – avārija

KĀPĒC VEIKT APKOPI PIE MINI?

Piedāvājam profesionālu, uzticamu un ekonomisku apkopi, lai nodrošinātu, ka jūsu MINI sniegums ir maksimāli augstā līmenī.