UZLĀDE UN DARBĪBAS ATTĀLUMS

NOKĻŪSTIET TĀLĀK, TĒRĒJOT MAZĀK.

Šeit atklāsiet priekšrocības, ko sniedz pāreja uz jaunu elektrizētu dzīvesstilu – cik daudz ietaupīsiet, cik bieži nepieciešams veikt uzlādi un cik viegla var būt elektroautomobiļa vadīšana.
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – darbības attālums
Pilnībā elektriskā MINI Cooper darbības attālums ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Darbības attālums atšķirsies atbilstoši braukšanas paradumiem un apstākļiem. Tam, kā braucat, ir ļoti liela ietekme uz pieejamo darbības attālumu un to, cik ātri būs nepieciešams veikt uzlādi.

MAKSIMĀLI PALIELINIET DARBĪBAS ATTĀLUMU.

DAŽI ĀTRI PADOMI.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – akumulatora ikona Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – akumulatora ikona

10–80 %

Raugiet, lai jūsu akumulatora uzlādes līmenis būtu šajā diapazonā.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – co2 ikona Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – co2 ikona

20 °C

Ja dosieties ceļā, kad akumulators ir šajā temperatūrā, saglabāsiet darbības attālumu.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – stacijas ikona Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – stacijas ikona

50–70 KM/H

Šis ir optimālais ātruma diapazons, lai saglabātu jaudu, braucot lielākā ātrumā.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla

VIEGLA UZLĀDE, JEBKURĀ LAIKĀ, JEBKURĀ VIETĀ.

Jūsu pilnībā elektriskā MINI Cooper uzlāde ir viegla un ātra, lai jūs vienmēr būtu gatavs doties ceļā. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, darbā vai ceļā – pētām, kā varat ietaupīt naudu un maksimāli palielināt darbības attālumu.

UZLĀDE MĀJĀS.

Lai veiktu uzlādi mājās, nav nepieciešama nekāda sarežģīta ietaise vai iekārta un viss nepieciešamais jau ir jūsu automobilī. Bet visvieglākais veids būtu izmantot Wallbox, kas var nodrošināt līdz 22 kW uzlādes jaudu. Ja jūs interesē MINI vai kāda mūsu partnera Wallbox uzstādīšana, labprāt palīdzēsim atrast šādu speciālistu jūsu apkārtnē.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – uzlāde mājās
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – publiskā uzlāde

UZLĀDE CEĻĀ.

Viss publiskajai uzlādei nepieciešamais – MINI uzlādes karte un 3. režīma uzlādes kabelis – iekļauts jūsu jaunā MINI standarta komplektācijā, un nav nepieciešama papildu aparatūra. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz arvien pieaugošs publiskās uzlādes staciju skaits, kas aprīkotas gan ar maiņstrāvu (izmantojot 2. tipa savienotāju), gan līdzstrāvu (izmantojot CCS kontaktdakšu), kas nodrošina līdz 130 kW elektriskās jaudas. Un baudiet priekšrocības, ko sniedz pievilcīgi tarifi un uzlādes pakotnes.

Jūsu MINI praktiskās uzlādes jaudas un stabilas uzlādes apvienojums nodrošina, ka savā galamērķī varat nonākt pa vairākiem ceļiem – un tuvumā vienmēr būs vairākas uzlādes iespējas.

UZLĀDE DARBAVIETĀ.

Daudzi darba devēji šobrīd atbalsta elektromobilitāti un piedāvā patiesi mūsdienīgu darbavietu, nodrošinot elektroautomobiļu uzlādi saviem darbiniekiem. To pašlaik uzskata par daļu no piemaksām un pabalstiem, kā arī tas palīdz mazināt kadru mainību un uzlabo apmierinātību ar darbavietu. Ja jūsu darba devējs vēl neīsteno uzlādi darbavietā un šim nolūkam vietas ir pietiekoši, to ierosināt ir laba ideja. Jūsu uzņēmumam varētu būt pieejamas dotācijas, atlaides vai citi stimuli, lai finansētu programmu un uzlādes infrastruktūru.
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – uzlāde darbavietā
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – connected uzlāde

PIESLĒDZIETIES MINI LIETOJUMPROGRAMMAS SPĒKAM AR VIENU PIESKĀRIENU.

Tuvākā publiskās uzlādes stacija vienmēr ir tikai viena pieskāriena attālumā. Atrodiet to, izmantojot MINI lietojumprogrammu, un nosūtiet tieši uz sava MINI navigācijas sistēmu. Šādi vairs nav jāveic minējumi un varat saglabāt kontroli. Ar pilnībā integrētu elektroautomobiļu maršrutēšanu tā droši un bez aizķeršanās vada jūs uz galamērķi. Tā ļauj viegli pārvaldīt prasības attiecībā uz uzlādi un autentificēt maksājumus, kā arī sniedz informāciju par publisko uzlādes staciju tarifiem un veic izmaksu aprēķinus. Tā ļauj arī attāli uzraudzīt savu MINI, kad tas ir savienots ar uzlādes staciju, un noteikt, kad varēsiet doties ceļā.

CIK ILGI NOTIEK UZLĀDE?

Laiks atkarīgs no apstākļiem, bet šeit norādīti tipiskie pilnībā elektriskā MINI Cooper uzlādes laiki atkarībā no izmantotās uzlādes ierīces.

Pilnībā elektriskais MINI Cooper E.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla

ceļā

28 MIN

līdz 75 kw līdzstrāvas uzlāde, 10–80 %
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla

mājās

4:30 H

11 kw maiņstrāvas uzlāde 0–100 %
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla

Pilnībā elektriskais MINI Cooper SE.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla

ceļā

30 MIN

līdz 95 kw līdzstrāvas uzlāde, 10–80 %
Pilnībā elektriskais MINI – elektromobilitāte – josla
Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – josla

mājās

5:15 H

11 kw maiņstrāvas uzlāde 0–100 %
Pilnībā elektriskais MINI – elektromobilitāte – josla Pilnībā elektriskais MINI – elektromobilitāte – josla

UZLĀDĒJIET SAVU MINI JEBKUR UN JEBKAD. 

MINI lietojumprogramma ļauj ar viedtālruņa palīdzību attālināti aplūkot aktuālo uzlādes statusu, pieejamo darbības attālumu, izmaksas, uzlādes laiku vai tuvāko uzlādes staciju un attiecīgās izmaksas. Varat novērtēt katru uzlādi un vēl daudz vairāk.

Ar simtiem uzlādes punktu operatoru, kā arī lieljaudas uzlādes stacijām, kas pieejamas ar mūsu partnera IONITY starpniecību, īstais uzlādes režīms un ātrums jau ir pieejams un gaida jūs jebkurā laikā.

Jāveic maksa par KW/h, un mēnesī saņemsiet detalizētu izrakstu par atsevišķām uzlādes reizēm un attiecīgo maksu. Turklāt varēsiet veikt uzlādi, izmantojot 100 % zaļo elektroenerģiju.

Uzziniet vairāk un izmantojiet mūsu interaktīvo karti, lai noteiktu visu uzlādes staciju atrašanās vietas, noklikšķinot uz tālāk norādītās saites.

Pilnībā elektriskais MINI – uzlāde – uzlādes karte