VIRSBŪVE

100 % COOPER.

Vienkāršs taču izsmalcināts. Esam reducējuši jauno pilnībā elektrisko MINI Cooper, kas ir vienkāršības iemiesojums.
Pilnībā elektriskais MINI – virsbūve – siluets

MAKSIMĀLS MINIMĀLISMS.

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Cooper ir vispievilcīgākā vienkāršības forma. Iemiesojot dizaina pieeju “mazāk ir vairāk” esam atbrīvojušies no nevajadzīgiem elementiem, samazinājuši, samazinājuši un vēlreiz samazinājuši. Virsbūve ar savām tīrajām un līdzenajām virsmām, elegantajām līnijām un līdzsvarotajām proporcijām ir rūpīgi izstrādāta, līdz tā ieguvusi pašpārliecinātu, satriecošu formu.

JOPROJĀM IZCEĻAS.

Jaunā pilnībā elektriskā MINI Cooper aizraujošo klātbūtni veido tā ikoniskais priekšdaļas dizains un īsā pārkare. To rotā izteiksmīgais astoņstūra priekšējais režģis un elegantā MINI LED priekšējo lukturu apļveida konstrukcija – tie ideāli uzsver mūsdienīgo futūristisko dizainu.
Pilnībā elektriskais MINI – virsbūve – priekšējie lukturi
Pilnībā elektriskais MINI – virsbūve – LED priekšējie lukturi

KĀ BŪS ŠOVAKAR?

Papildus jaudīgajai un efektīvajai LED tehnoloģijai, kas iekļauta standartaprīkojumā, papildaprīkojumā pieejami LED priekšējie lukturi ar paplašinātām iespējām. Izmantojot atjautīgo adaptīvo tuvo gaismu aktivizēšanu un pagriezienu gaismas, tiek nodrošināta labāka izgaismošana automobiļa sānos, braucot pilsētā, ārpus tās un uz automaģistrālēm.

Un atkarībā no tā, kā šodien jūtaties: izvēlieties vienu no trīs dažādajām gaismas raksturiezīmēm savam pilnībā elektriskajam MINI Cooper.

UNI-MINI-KĀLS.

Tas ir MINI – no jebkura skatpunkta. Bet ar jaunu auru jaunai ērai. Tā dinamisko, kompakto siluetu papildina garāka garenbāze un lielāks riteņu diametrs. Gludās virsmas lepojas ar vairāk virsbūves krāsas, papildinot izteiksmīgos melnos sliekšņus, lai radītu vēl mūsdienīgāku izskatu. Un satriecošais vizuālais dalījums trīs daļās – korpuss, stiklotā daļa un kontrastējošais jumts – akcentē kopējo vizuālo tēlu.

UNIVERSĀLS AUGSTS SNIEGUMA LĪMENIS.

Izstarojot tīru pašpārliecinātību un bezbailīgu individualitāti, mūsu 16–18 collu vieglmetāla disku klāsts pārstāv pašu MINI būtību. Un ar savu vieglo konstrukciju un pārstrādāto alumīniju sastāvā tie veicina oglekļa izmešu samazināšanu vairākos aspektos – gan ražošanā, gan braucot.
Pilnībā elektriskais MINI – virsbūve – vieglmetāla diski

“UZ VISĀM INOVĀCIJĀM ATTIECAS VIENOTA MISIJA. TĪRĀKS MINI. MAZĀK SAREŽĢĪTĪBAS, VAIRĀK INDIVIDUALITĀTES.”

Olivers Hailmers [Oliver Heilmer], MINI dizaina nodaļas vadītājs

ATSKATOTIES UZ TO, KAS IR AIZMUGURĒ.

Lepojoties ar jaunu trijstūrveida dizainu, izsmalcinātā aizmugurējo lukturu dizaina precizitāte sniedz papildu individualitāti. Un attiecībā uz priekšdaļu – varat mainīt noskaņojumam atbilstošus sagaidīšanas un pavadīšanas gaismas efektus.
Pilnībā elektriskais MINI – virsbūve – aizmugurējie lukturi
Pilnībā elektriskais MINI – virsbūve – sagaidīšanas apgaismojums

VIENMĒR ESAT GAIDĪTS.

Iekāpšana jūsu pilnībā elektriskajā MINI Cooper vienmēr ir īpašs notikums. Kad tuvojaties savam MINI vai atstājat to, jūs pavada un sagaida jūsu noskaņojumam atbilstoši gaismas efekti. Tajā papildus iekļauti priekšējie un aizmugurējie lukturi ar trīs dažādām iestatāmām gaismas raksturiezīmēm, kā arī papildus logotipa projekcija gan no pasažiera, gan vadītāja puses spoguļiem.