SALONS

MAZĀK IR VAIRĀK MINI.

Jaunais pilnībā elektriskais MINI Cooper – askētiskā stila pārstāvis ar individuālām iezīmēm – vienkāršības, komforta un inovāciju iemiesojums.

MINI EXPERIENCE MODES.

Redziet, sadzirdiet un sajūtiet savu noskaņojumu. MINI Experience Modes režīmi ir jūsu ceļš uz savienojumu un dažāda veida pieredzes pasauli. Tie atmodina jūsu maņas. Katram režīmam ir savs atbilstošs radošais dizains, fona apgaismojums un skaņu palete. Ar vienu komandu varat pilnībā pārveidot sava kokpita izskatu un tā radīto sajūtu.
Pilnībā elektriskais MINI – salons – instrumentu panelis

OLED, OLED OLED OLED.

Jūsu instrumentu paneļa pukstošā sirds un centrālais punkts ir satriecoši elegantais centrālais instrumentu panelis. Tam izmantota mūsdienīgākā OLED tehnoloģija un tā diametrs ir 240 mm, kā arī tā kvalitatīvais stikls piešķir tam izteiksmīgu minimālisma stila izskatu. Tas kalpo kā instrumentu panelis un jūsu automobiļa informācijas, izklaides un palīdzības centrs. Apaļā OLED displeja forma ir kaut kas pasaulē nebijis.

SAMAZINĀTS, LAI IEGŪTU MAKSIMĀLU INSTRUMENTU PANELI.

Raudzījām, lai viss būtu pēc iespējas vienkārši – bet ne prasti. Pirmais, ko salonā ievērosiet, ir tas, cik tīrs un koncentrēts ir tā dizains – gluži kā ikoniskajā MINI. Viss ir samazināts līdz pašam būtiskākajam, un elegantais, taču plašais instrumentu panelis nodrošina fonu burvīgajam OLED displejam un pieciem slēdžiem, kas veido MINI mijiedarbības centru.

Varat to papildināt ar papildaprīkojuma MINI Head-Up displeju, kas ērti parāda visu svarīgāko informāciju, piemēram, ātrumu, ceļazīmes un palīdzības sistēmu ziņojumus tiešu jūsu redzes laukā.

Pilnībā elektriskais MINI – salons – instrumentu panelis

STILĪGI UN ILGTSPĒJĪGI. JŪSU KOMFORTAM.

Tā kā ir četras stila izvēles iespējas, noteikti atradīsiet MINI dizainu, kas palīdzēs sevi izpaust – Essential, Classic, Favoured un JCW stils. Katrā iekļautas īpašas iezīmes un pielāgotas dizaina detaļas visam, sākot ar instrumentu paneli un stūri un beidzot ar sēdekļu un griestu apdari.

Ar mūsu jauno audumu izskatu vēlamies, lai savā MINI piedzīvojat patiesu siltuma un labbūtības sajūtu. Audums ir izgatavots no kvalitatīviem pārstrādātiem materiāliem un adīts, izmantojot unikālu divdimensiju tehniku. Tas piedāvā luksusa taktilo pieredzi un vairāk dizaina iespēju, kā arī kalpo par ideālu audeklu dažādajām MINI Experience Modes projekcijām.

VIENKĀRŠI PĀRSLĒDZIET TO.

Viss nepieciešamais atrodas slēdža kustības attālumā – sākot ar stāvbremzi un pārnesumiem un beidzot ar MINI Experience Modes režīmiem un daudz ko citu. Pieci intuitīvās vadības slēdži ir pārvietoti un pārstrādāti, un tagad tos ir vēl vieglāk aizsniegt un lietot.

Pilnībā elektriskais MINI – salons – slēdžu josla
Pilnībā elektriskais MINI – salons – stūre

JO VAIRĀK LĪKUMU, JO LABĀK.

Jautrība sākas, tiklīdz satverat stūri. Esam pārstrādājuši tās dizainu, nedaudz samazinot izmēru, lai ļautu jums sajust vēl intensīvāku, klasiski mūsdienīgu MINI kartinga sajūtu. Un trešā spieķa vietā tai tagad ir stilīga, dekoratīva auduma siksna. Kreisās puses vadības panelis ļauj aktivizēt vadītāja palīdzības sistēmas, un jūs varat vadīt savas Izklaides un saziņas, atjautīgā personiskā asistenta, instrumentu un saziņas funkcijas labās puses panelī.

IEZĪMĒJOT JAUNUS INOVATĪVUS CEĻUS AR JAUNIEM MATERIĀLIEM.

MINI rada pilnīgi jaunu estētikas šķautni, izmantojot tekstilmateriālus. Jaunais materiāls, kuru izmantojam instrumentu un durvju paneļiem, rada sevišķi komfortablu noskaņu. Adīts unikālā divdimensiju tehnikā, audums ir ārkārtīgi kvalitatīvs un viegli tīrāms. Tas piedāvā luksusa taktilo pieredzi, vairāk dizaina iespēju un kalpo par ideālu audeklu dažādajām aizraujošajām MINI Experience Modes projekcijām.
Pilnībā elektriskais MINI – salons – durvju puse