BRAUKŠANAS PIEREDZE

GATAVS PIEDZĪVOJUMIEM.

Pats pirmais pilnībā elektriskais MINI Countryman – bezbailīgs sabiedrotais pētniekam, kuram ir svarīga vide. 

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze

CEĻĀ UZ ELEKTRIZĒTU PRIEKU.

Lai panāktu maksimālu kartinga sajūtu, izstrādājot pilnībā elektrisko MINI Countryman, esam piemērojuši galvenos konstruēšanas kritērijus. Esam uzlabojuši braukšanas dinamiku, piemēram, pateicoties zemam smaguma centram, kas panākts ar akumulatora novietojumu. Panākam aizraujošu MINI vadāmību, optimizējot svara sadalījumu un izmantojot tiešu stūrēšanas koeficientu apvienojumā ar mazu stūri. Pastiprinām dinamiku un saķeri, optimizējot riepu platumu. Un, pateicoties jaunākajai aparatūrai un programmatūrai, spējām padarīt vadāmību vēl rotaļīgāku un aizraujošāku – īpaši Go-Kart režīmā.

SNIEGUMA FAKTI.

MINI Countryman E MINI Countryman SE ALL4

Jauda

150 kW
250 Nm
230 kW
294 Nm*

0–100 km/h

8,6 s 5,6 s
Vmaks.
170 km/h 180 km/h

Sasniedzamais attālums

WLTP

462 km

 

433 km

 

* iesk. īslaicīgu jaudas palielinājumu

VEIKLĪBA UN AERODINAMIKA.

Apvienojot formu un funkciju ar daudz kompaktāku konstrukciju un uzlabotas aerodinamikas kontūrām, pilnībā elektriskais MINI Countryman īsteno precīzu līdzsvaru starp jaudu un efektivitāti. Tā uzlabotā tehnoloģija simbolizē mūsu nemainīgo koncentrēšanos uz ekonomiju un ilgtspēju.
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – veiklība
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – All4

ALL4 PILNPIEDZIŅA.

ALL4 pilnpiedziņas sistēma dinamiski sadala jaudu starp visiem riteņiem, radot vilkmi, kas pārvar jebkuru virsmu un saķeri ar jebkādu ceļa segumu. Un, ja tā
konstatē jebkādu vilkmes zudumu ceļa apledojuma vai mitruma dēļ, tā atbilstoši dinamiski pārslēdz jaudu. Tas ļauj jums izmantot sava pilnībā elektriskā MINI Countryman raupjo, piedzīvojumu kāro dabu. Tāpēc neatkarīgi no tā, ko vēsta laikapstākļu prognoze – jūs saglabājat kontroli un paliekat savā elementā. 

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS.

Papildaprīkojuma braukšanas palīgsistēma kalpo kā papildu acu pāris. Tā brīdina jūs par automobiļiem “aklajā zonā” un, ja nepieciešams, aktīvi atbalsta MINI stūrēšanu, atgriežot to atpakaļ joslā. Turklāt tā palīdz konstatēt perpendikulāro satiksmes kustību aiz jums, kad ar savu MINI braucat atpakaļgaitā. Braukšanas palīgsistēmā Plus iekļauta kamera un radara sniegtajā informācijā balstītas braukšanas palīgsistēmas funkcijas. Tas padara nonākšanu galamērķī daudz atslābinošāku, automātiski saglabājot vēlamo ātrumu, joslu un attālumu līdz priekšā braucošajam automobilim. 

Ar braukšanas palīgsistēmu Professional varat atlaisties sēdeklī. Tā sniedz palīdzību visa veida satiksmes situācijās, ļaujot jums saglabāt kontroli.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – vadītāja palīdzības sistēma

MINI MODES REŽĪMI CEĻAM.

Varat izvēlēties kādu no standartaprīkojumā iekļautajiem MINI Modes režīmiem, lai baudītu dažādās priekšrocības, kādas sniedz jūsu pilnība elektriskais MINI Countryman, un atbilstu satiksmei un aktuālajām vajadzībām. Katram režīmam ir savs īpašs izskats.
Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – green mode Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – green mode

EKO REŽĪMS.

Ilgtspējīgi, vienkāršoti un pilnīgi klusi – šī ir īpaši efektīva braukšana, kurai pateicoties, šķitīs, ka jūsu akumulatora uzlādes līmenis nemazinās. 

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – core mode Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – core mode

PAMATA REŽĪMS.

Klasiska un komfortabla MINI braukšanas pieredze ar izsmalcinātu, mūsdienīgu noskaņu.

Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – go-cart mode Pilnībā elektrisks MINI Countryman – braukšanas pieredze – go-cart mode

GO-KART REŽĪMS.

Šis režīms – leģendārā John Cooper Works iedvesmots – nodrošina aizraujošu braukšanu. Ar adrenalīnu pastiprinošu autosporta izskatu, daudz tiešāku stūrēšanas sajūtu un akseleratora pedāļa reakciju.