IZMĒRI.

MINI ELECTRIC.

Jūsu ideālais MINI ir tikai dažu klikšķu attālumā, taču mēs vēlamies palīdzēt izvēlēties to modeli, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Viens no galvenajiem faktoriem automobiļa izvēlē, kurš bieži paliek neievērots, ir tā izmēri.

Zināt precīzus izmērus ir vairāk nekā noderīgi. Tas ir arī interesanti un informatīvi. Šis ceļvedis ir izstrādāts tā, lai ļautu Jums uzzināt vairāk par MINI Electric un minētu dažus iemeslus, kāpēc ir labi zināt šos skaitļus.

MINI Electric – izmēri – ievads MINI Electric – izmēri – ievads
MINI Electric – izmēri – garāža MINI Electric – izmēri – garāža

STĀVVIETAS UN GARĀŽAS.

Ja Jums pieder garāža, Jūs vēlaties droši zināt, ka Jūsu MINI pienācīgi ietilps pieejamajā vietā. Un ne visas garāžas ir vienādas. MINI Electric ir 3 850 mm garš, 1 928 mm plats (pie sānu spoguļiem) un 1 432 mm augsts. Tāpēc tas, visticamāk, ietilps lielākajā daļā stāvvietu, nodrošinot izcilu praktiskumu, manevrējamību un redzamību atpakaļgaitā. Arī novietošana paralēli ir kā sapnis.

APGRIEŠANĀS RĀDIUSS.

Automobiļa apgriešanās rādiuss ir minimālais, kāds nepieciešams, lai veiktu apļveida apgriešanos (proti, apgriešanos braukšanai pretējā virzienā). MINI Electric ir apgriešanās rādiuss ir 10,7 m mazs, lai nodrošinātu izcili dinamisku vadāmību. Tas ir ideāli piemērots izveicīgai manevrēšanai pa šaurām ieliņām un intensīvai satiksmei, pēc tam dodoties šauros līkumos un izlīdzinot auto pēc braukšanas atpakaļgaitā.
MINI Electric – izmēri – apgriešanās rādiuss
MINI Electric – izmēri – riteņi MINI Electric – izmēri – riteņi

DISKU/RITEŅU IZMĒRI.

Mūsu no 16 līdz 17 collu eleganto vai sportisko vieglmetāla disku klāsts ļoti uzlabos jūsu braucienu un piešķirs Jūsu MINI Electric ļoti individuālu izskatu. Jums tikai jāatlasa sava dzinēja jauda, un mēs piedāvāsim piemērotu disku izvēli ziemai un vasarai. 16 collu riteņi kā universāla pielietojuma izmērs var šķist daudzpusīgākā izvēle. Taču riteņa izmērs ir subjektīvs, jo tas patiešām ir atkarīgs no Jūsu prioritātēm un gaumes attiecībā uz dizainu. Konsultējieties ar savu vēlamo MINI pārstāvi, lai iegūtu vairāk informācijas – un varbūt veikt vienu vai vairākus izmēģinājuma braucienus, lai redzētu un justu atšķirību.

Radoši izmantota telpa.

BUJ

MINI salons ir ievērojami plašāks, nekā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Kopumā MINI var patiešām ērti atrasties cilvēki, kuru augums ir 2 metri.
Automobiļa klīrenss jeb braukšanas augstums ir vismazākais attālums starp automobiļa korpusa (šasijas) zemāko daļu un ceļu. Tādējādi tas nosaka Jūsu MINI zemāko vietu attiecībā pret zemi. MINI Electric klīrenss bez kravas ir 128 mm, kas ir pielīdzināms lielākajai daļai automobiļu. Kad automobilī ir pasažieri un iekrauta krava, pieejamais klīrenss, protams, būs mazāks. Ja gatavojaties daudz braukt pa nelīdzeniem un bedrainiem ceļiem, iespējams, vēlams augstāks, piemēram, 170 mm, klīrenss.

Jā, varat. Varat pat konfigurēt MINI ar slēpju turētāju, velosipēdu turētāju, bagāžas turētāju, jumta kasti un vēl daudz ko citu MINI. Sazinieties ar MINI pārstāvi, lai uzzinātu vairāk par turētāja pasūtīšanu, lai aprīkotu savu automobili.

Sportiska vadība, ikonisks dizains, ārkārtīgi individuāla personalizēšana un radošs telpas izmantojums: šīs īpašības, kas MINI padara lielisku, nav mainījušās, kopš 1959. gadā tika laists klajā klasiskais dizains. Jaunā paaudze papildina klāstu ar modernāko tehnoloģiju, mūsdienīgu drošības pakāpi, kvalitāti un paļāvību uz tradicionālajām MINI vērtībām, piemēram, optimālu salona ietilpību ar kompaktiem ārējiem izmēriem. Neatkarīgi no MINI veidola, saglabājas galvenie braukšanas prieka aspekti: gara garenbāze, īsa pārkare un zems smaguma centrs – tas viss, lai maksimāli saglabātu kartinga sajūtu.
Katrs mūsu MINI oriģinālo disku komplekts ir aprīkots ar īpaši izstrādātām riepām, kas nodrošina labāko sniegumu. Tās izstrādātas sadarbībā ar tādiem vadošajiem ražotājiem kā Michelin un Pirelli, un nodrošina vislabāko saķeri, kā arī vislabāko drošību un degvielas ekonomiju.

Riepu nodilumu var ietekmēt vairāki faktori. Lai maksimāli paildzinātu riepu kalpošanas laiku, vienmēr ievērojiet turpmāko.

- Raugiet, lai riepās būtu pareizais spiediens.

- Izvairieties no straujas bremzēšanas, ja tas iespējams, jo tas var pastiprināt darbojošos spēkus un tādējādi radīt riepu virsmas nodilumu.

- Izvairieties no asas līkumu izbraukšanas, jo tas riepu ārējās malās rada pastiprināta nodiluma zonas.

- Izvairieties no agresīva paātrinājuma, jo tas var izmainīt riepu protektoru.

- Izvairieties no braukšanas ar pārmērīgu ātrumu, jo riepas uzkarsīs ātrāk un ātrāk zaudēs savas darbspējas nekā tad, ja brauksiet ar mazāku ātrumu.

Iesakām nomainīt riepas, kad protektora dziļums sasniedz 3 mm. Taču riepu protektora dziļums nav vienīgais aspekts, kas padara riepas (ne)derīgas braukšanai pa ceļiem, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt to vispārējo stāvokli. Vienmēr pārbaudiet plaisas vai švīkas gumijā, kas lielākas par 25 mm vai 10 % no riepas daļas platuma.
MINI izstrādātāju mērķis ir nodrošināt, ka MINI izraisītā ietekme uz vidi ir maksimāli neliela visā tā kalpošanas laikā. Efektīva, videi draudzīga pārstrāde sākas katra MINI izstrādes un ražošanas posmā. Izstrādes fāzē konstruktori novērtē visu komponentu pārstrādes potenciālu un ņem vērā izdarītos secinājumus, izstrādājot komponentu skices. Lielo komponentu (piemēram, bampera apdares vai kabīnes) pārstrādes koncepcijas tiek pārskatītas. Rūpīgi izraudzīti materiāli samazina izstrādājumu sajaukumu, tādējādi izvairoties no nepārstrādājamu vielu izmantošanas. Piemērotas savienojumu tehnoloģijas garantē pilnīgu komponentu atdalīšanu demontāžas laikā.
Pieejami vairāki MINI Financial Services varianti, lai palīdzētu jums braukt ar MINI neatkarīgi no tā, vai līguma termiņa beigās plānojat automobili nomāt vai iegādāties. Lai atrastu visus mūsu jaunākos konkurētspējīgos piedāvājumu attiecībā uz MINI klāstu savā reģionā, klikšķiniet šeit.