IZMĒRI.

Trīsdurvju Mini Hatch

Jūsu ideālais MINI ir tikai dažu klikšķu attālumā, taču vēlamies palīdzēt atlasīt to modeli, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Galvenais faktors, kuru bieži neievēro, izlemjot par automobili, ir tā izmēri. Zināt precīzus izmērus ir vairāk nekā noderīgi. Tas ir arī interesanti un informatīvi. Šis ceļvedis ir izstrādāts tā, lai ļautu Jums uzzināt vairāk par trīsdurvju MINI Hatch un sniegtu dažus iemeslus, kāpēc ir labi zināt šos skaitļus.

Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – platforma Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – platforma
Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – stāvvietas un garāžas Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – stāvvietas un garāžas

STĀVVIETAS UN GARĀŽAS.

Ja Jums pieder garāža, Jūs vēlaties droši zināt, ka Jūsu MINI pienācīgi ietilps pieejamajā vietā. Un ne visas garāžas ir viena izmēra. Trīsdurvju MINI Hatch ir 3 863 mm garš (Cooper S, 3 876 mm), 1 928 mm plats (pie sānu spoguļiem) un 1 414 mm augsts. Tāpēc tas, visticamāk, ietilps lielākajā daļā stāvvietu, nodrošinot izcilu praktiskumu, manevrējamību un redzamību atpakaļgaitā. Arī novietošana paralēli ir kā sapnis.

APGRIEŠANĀS RĀDIUSS.

Automašīnas pagrieziena diametrs ir minimāli nepieciešamā vieta, lai apgrieztos pretējā virzienā Trīsdurvju MINI Hatch apgriešanās rādiuss ir mazs –10,8 m, nodrošinot izcili dinamisku vadāmību. Tas ir ideāli piemērots izveicīgai manevrēšanai pa šaurām ieliņām un intensīvai satiksmei, pēc tam dodoties šauros līkumos un izlīdzinot auto pēc braukšanas atpakaļgaitā.  

Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – apgriešanās rādiuss
Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – riteņu un disku izmēri Trīsdurvju MINI Hatch – izmēri – riteņu un disku izmēri

DISKU/RITEŅU IZMĒRI.

Mūsu 15 -17 collu eleganto vai sportisko vieglmetāla disku klāsts ievērojami uzlabos Jūsu braucienu un piešķirs Jūsu trīsdurvju MINI Hatch īpaši individuālu izskatu. Jums tikai jāatlasa sava dzinēja jauda, un mēs piedāvāsim piemērotu disku izvēli ziemai un vasarai. 16 collu riteņi kā universāla pielietojuma izmērs var šķist daudzpusīgākā izvēle. Taču riteņa izmērs ir subjektīvs, jo tas patiešām ir atkarīgs no Jūsu prioritātēm un gaumes attiecībā uz dizainu. Konsultējieties ar savu vēlamo MINI pārstāvi, lai iegūtu vairāk informācijas – un varbūt veiktu vienu vai vairākus izmēģinājuma braucienus, lai redzētu un sajustu atšķirību.

Radoši izmantota telpa.

BUJ

MINI salons ir ievērojami plašāks, nekā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. MINI patiešām ērti var atrasties cilvēki, kuru augums ir 2 metri.  

Automobiļa klīrenss jeb braukšanas augstums ir vismazākais attālums starp automobiļa korpusa (šasijas) zemāko daļu un ceļu. Tādējādi tas nosaka Jūsu MINI zemāko daļu attiecībā pret zemi. Trīsdurvju MINI Hatch klīrenss bez kravas ir 146 mm, kas ir pielīdzināms lielākajai daļai automobiļu. Kad tajā ir pasažieri un iekrauta krava, klīrenss, protams, būs zemāks. Ja gatavojaties daudz braukt pa nelīdzeniem un bedrainiem ceļiem, iespējams, vēlams augstāks, piemēram, 170 mm, klīrenss.

Jā, varat. Varat pat konfigurēt MINI ar slēpju turētāju, velosipēdu turētāju, bagāžas turētāju, jumta kasti un vēl daudz ko citu MINI.XX sadaļā UZBŪVĒJIET SAVU MINI. Sazinieties ar savu vēlamo pārstāvi, lai uzzinātu vairāk par velo turētāja pasūtīšanu sava automobiļa aprīkošanai.

Sportiska vadība, ikonisks dizains, ārkārtīgi individuāla personalizēšana un radošs telpas izmantojums: šīs īpašības, kas MINI padara lielisku, nav mainījušās, kopš 1959. gadā tika laists klajā klasiskais dizains. Jaunā paaudze papildina klāstu ar modernāko tehnoloģiju, mūsdienīgu drošības pakāpi, kvalitāti un paļāvību uz tradicionālajām MINI vērtībām, piemēram, optimālu salona ietilpību ar kompaktiem ārējiem izmēriem. Neatkarīgi no MINI veidola, paliek galvenie braukšanas prieka aspekti: gara garenbāze, īsa pārkare un zems smaguma centrs – tas viss, lai maksimāli saglabātu kartinga sajūtu.

Katrs mūsu MINI oriģinālo disku komplekts ir aprīkots ar īpaši izstrādātām riepām, kas nodrošina labāko sniegumu. Tās izstrādātas sadarbībā ar tādiem vadošajiem ražotājiem kā Michelin un Pirelli, un nodrošina labāko saķeri, kā arī lielāko drošību un degvielas ekonomiju.

Riepu nodilumu var ietekmēt vairāki faktori. Lai maksimāli paildzinātu riepu kalpošanas laiku, vienmēr ievērojiet turpmāko.

  • Raugiet, lai riepās būtu pareizais spiediens. 
  • Izvairieties no straujas bremzēšanas, ja tas iespējams. Tas var pastiprināt riepu virsmas nodilumu.
  • Izvairieties no asas līkumu izbraukšanas, jo tas riepu ārējās malās rada pastiprināta nodiluma zonas.
  • Izvairieties no agresīva paātrinājuma, jo tas var sagrozīt riepu protektoru.
  • Izvairieties no braukšanas ar pārmērīgu ātrumu, jo riepas uzkarsīs straujāk un ātrāk zaudēs savas darbspējas.

Iesakām nomainīt riepas, kad protektora dziļums sasniedz 3 mm. Taču riepu protektora dziļums nav vienīgais aspekts, kas padara riepas (ne)derīgas braukšanai pa ceļiem, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt to vispārējo stāvokli. Vienmēr pārbaudiet plaisas vai švīkas gumijā, kas lielākas par 25 mm vai 10% no riepas daļas platuma.  

MINI izstrādātāju mērķis ir nodrošināt, ka MINI izraisītā ietekme uz vidi ir minimāla visā tā kalpošanas laikā. Efektīva, videi draudzīga pārstrāde sākas katra MINI izstrādes un ražošanas posmā. Izstrādes fāzē konstruktori novērtē visu komponentu pārstrādes potenciālu un ņem vērā izdarītos secinājumus, izstrādājot komponentu skices. Lielo komponentu (piemēram, bampera apdares vai kabīnes) pārstrādes koncepcijas tiek pārskatītas. Rūpīgi izraudzīti materiāli samazina izstrādājumu sajaukumu, tādējādi izvairoties no nepārstrādājamu vielu izmantošanas. Piemērotas savienojumu tehnoloģijas garantē pilnīgu komponentu atdalīšanu demontāžas laikā.

Pieejami vairāki MINI Financial Services varianti, lai palīdzētu vadīt MINI neatkarīgi no tā, vai līguma termiņa beigās plānojat automobili nomāt vai iegādāties. Lai atrastu visus mūsu jaunākos konkurētspējīgos piedāvājumus attiecībā uz MINI klāstu Jūsu reģionā, klikšķiniet šeit.