IZMĒRI.

Mini CABRIO.

Jūsu ideālais MINI Cabrio ir tikai dažu klikšķu attālumā, taču vēlamies palīdzēt izvēlēties to modeli, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Galvenais faktors, ko bieži neievēro, izvēloties automobili, ir tā izmēri. Zināt precīzus izmērus ir vairāk nekā noderīgi. Tas ir ne tikai informatīvi, bet arī interesanti. Šis ceļvedis ir izstrādāts tā, lai ļautu Jums uzzināt vairāk par MINI Cabrio un minētu dažus iemeslus, kāpēc ir labi zināt šos parametrus.

MINI Cabrio – izmēri – platforma MINI Cabrio – izmēri – platforma
MINI Cabrio – izmēri – stāvvietas un garāžas MINI Cabrio – izmēri – stāvvietas un garāžas

STĀVVIETAS UN GARĀŽAS.

Ja Jums ir garāža, vēlaties būt droši, ka Jūsu MINI ietilps pieejamajā vietā. Un ne visas garāžas ir vienādas. MINI Cabrio ir 3 863 mm garš (Cooper S, 3 876 mm), 1 928 mm plats (iesk. sānu spoguļus) un 1 415 mm augsts. Tāpēc tas, visticamāk, ietilps lielākajā daļā stāvvietu, nodrošinot gandrīz izcilu praktiskumu, manevrējamību un redzamību atpakaļgaitā. Arī novietošana paralēli ir kā sapnis – neatkarīgi no tā, vai jumts pacelts vai nolaists.

APGRIEŠANĀS RĀDIUSS.

Automobiļa apgriešanās rādiuss ir minimālais, kāds nepieciešams, lai veiktu apļveida apgriešanos (proti, apgriešanos braukšanai pretējā virzienā). MINI Cabrio apgriešanās rādiuss ir 10,8 m mazs, nodrošinot izcili dinamisku vadāmību. Tas ir ideāli piemērots izveicīgai manevrēšanai pa šaurām ieliņām un intensīvai satiksmei, pēc tam dodoties šauros līkumos un izlīdzinot auto pēc braukšanas atpakaļgaitā.

MINI Cabrio – izmēri – apgriešanās rādiuss
MINI Cabrio – izmēri – riteņa izmērs MINI Cabrio – izmēri – riteņa izmērs

DISKU/RITEŅU IZMĒRI.

Mūsu no 15 līdz 17 collu eleganto vai sportisko vieglmetāla disku klāsts uzlabos Jūsu braucienu un piešķirs Jūsu piecdurvju MINI Hatch ļoti individuālu izskatu. Jums tikai jāatlasa dzinēja jauda, un mēs piedāvāsim piemērotu ziemas un vasaras riteņu izvēli.

Riteņa izmērs ir subjektīvs, jo tas patiešām ir atkarīgs no Jūsu prioritātēm un gaumes. Taču, ja vēlaties braukt pa nelīdzenu ceļu, gan 15, gan 16 collu diski nodrošinās līganu gaitu. 17 collu diski izskatās fantastiski, taču tie sver mazliet vairāk, kas varētu ietekmēt degvielas patēriņu. Kādēļ gan nepalūgt savam MINI pārstāvim vairāk informācijas – un varbūt veikt vienu vai vairākus izmēģinājuma braucienus, lai redzētu un justu atšķirību.

Radoši izmantota telpa.

BUJ

MINI salons ir ievērojami plašāks, nekā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. MINI patiešām ērti var atrasties cilvēki, kuru augums ir 2 metri. Un ar paceltu jumtu Jums ir neierobežota vieta galvai.

Automobiļa klīrenss jeb braukšanas augstums ir vismazākais attālums starp automobiļa korpusa (šasijas) zemāko daļu un ceļu. Tādējādi tas nosaka Jūsu MINI zemāko vietu attiecībā pret zemi. MINI Cabrio klīrenss bez kravas ir 115 mm, kas ir pielīdzināms lielākajai daļai tirgū pieejamajiem līdzīgajiem modeļiem. Kad automobilī ir pasažieri un iekrauta krava, pieejamais klīrenss, protams, ir mazāks.

Jā, varat, taču tad nevarēsiet vest pasažierus aizmugurē. Papildaprīkojuma vējsargs iekļauts papildaprīkojuma pakotnē un kalpo kā vējstikls, kas piestiprināts priekšējiem sēdekļiem un novirza vēju pāri MINI aizmugurei. Tas nodrošina efektīvu aizsardzību pret caurvēju, pat braucot ar lielu ātrumu.

Sportiska vadība, ikonisks dizains, ārkārtīgi individuāla personalizēšana un radošs telpas izmantojums: šīs īpašības, kas MINI padara lielisku, nav mainījušās, kopš 1959. gadā tika laists klajā klasiskais dizains. Jaunā paaudze papildina klāstu ar modernāko tehnoloģiju, mūsdienīgu drošības pakāpi,
kvalitāti un paļāvību uz tradicionālajām MINI vērtībām, piemēram, optimālu salona ietilpību ar kompaktiem ārējiem izmēriem. Neatkarīgi no MINI veidola saglabājas galvenie braukšanas prieka aspekti: gara garenbāze, īsa pārkare un zems smaguma centrs – tas viss, lai maksimāli saglabātu kartinga sajūtu.

Katrs mūsu MINI oriģinālo disku komplekts ir aprīkots ar īpaši izstrādātām riepām, kas nodrošina vislabāko sniegumu. Tās izstrādātas sadarbībā ar tādiem vadošajiem ražotājiem kā Michelin un Pirelli, un nodrošina labāko saķeri, kā arī lielāko drošību un degvielas ekonomiju.

Riepu nodilumu var ietekmēt vairāki faktori. Lai maksimāli paildzinātu riepu kalpošanas laiku, vienmēr ievērojiet turpmāko.

  • Raugiet, lai riepās būtu pareizais spiediens. 
  • Izvairieties no straujas bremzēšanas, ja tas iespējams, jo tas var pastiprināt darbojošos spēkus un tādējādi radīt riepu virsmas nodilumu.
  • Izvairieties no asas līkumu izbraukšanas, jo tas riepu ārējās malās rada pastiprināta nodiluma zonas.
  • - Izvairieties no agresīva paātrinājuma, jo tas var izmainīt riepu protektoru.
  • Izvairieties no braukšanas ar pārmērīgu ātrumu, jo riepas uzkarsīs straujāk un ātrāk zaudēs savas darbspējas nekā tad, ja brauksiet ar mazāku ātrumu.

Iesakām nomainīt riepas, kad to protektora dziļums sasniedz 3 mm. Taču riepu protektora dziļums nav vienīgais aspekts, kas padara riepas (ne)derīgas braukšanai pa ceļiem, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt to vispārējo stāvokli. Vienmēr pārbaudiet plaisas vai švīkas gumijā, kas lielākas par 25 mm vai 10 % no riepas daļas platuma.  

MINI izstrādātāju mērķis ir nodrošināt, ka MINI izraisītā ietekme uz vidi ir maksimāli neliela visā tā kalpošanas laikā. Efektīva, videi draudzīga pārstrāde sākas katra MINI izstrādes un ražošanas posmā. Izstrādes fāzē konstruktori novērtē visus komponentus no to pārstrādes potenciāla aspekta un ņem vērā izdarītos secinājumus, izstrādājot komponentu skices. Lielo komponentu (piemēram, bufera apdares vai kokpita) pārstrādes koncepcijas tiek pārskatītas. Rūpīgi izraudzīti materiāli samazina izstrādājuma sajaukumu, tādējādi izvairoties no nepārstrādājamu vielu izmantošanas. Piemērotas savienojumu tehnoloģijas garantē pilnīgu komponentu atdalīšanu demontāžas laikā.

Pieejami vairāki MINI Financial Services varianti, lai palīdzētu vadīt MINI neatkarīgi no tā, vai līguma termiņa beigās plānojat automobili nomāt vai iegādāties. Lai atrastu visus mūsu jaunākos konkurētspējīgos piedāvājumus attiecībā uz MINI klāstu Jūsu reģionā, klikšķiniet šeit.