MINI FINANCIAL SERVICES

VISS IR IEKĻAUTS. VIENKĀRŠI GUDRI. TIK INDIVIDUĀLS KĀ JŪS PATS.

Esat atradis sev īsto MINI. Ar MINI Financial Services tas vairs nav nesasniedzams. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē aizdevums vai līzings par pieņemamu cenu, kurā iekļauta apdrošināšana un serviss, mums ir īstais risinājums jums. Kāpēc uzticēt kādam citam kaut ko, kas jums nozīmē tik daudz?

Piecdurvju MINI Cooper – financial services – pārskats – risinājumu meklētāja ilustrācija

JŪSU RISINĀJUMA MEKLĒTĀJS.

Izpētiet mūsu pieejamo līzinga, finansēšanas un aizsardzības risinājumu klāstu – un izmantojiet visu, ko piedāvā MINI Financial Services.

IEGŪSTIET VĒL VAIRĀK MINI PAR SAVU NAUDU.

Izpētiet mūsu pieejamo līzinga, finansēšanas un aizsardzības risinājumu klāstu – un izmantojiet visu, ko piedāvā MINI Financial Services. 

+ piederumi

Piedāvājam individuālus risinājumus, kas ļauj jūsu līgumā iekļaut papildu aprīkojumu un piederumus. Sākot ar aerodinamisko jumta kasti vai pilnu ziemas riteņu komplektu un beidzot ar Wallbox uzstādīšanu jūsu mājās – MINI Financial Services palīdz uzsākt ceļu – un rūpējas par jums arī tad, kad neesat ceļā.

+ pakalpojumi

Daļa no mūsu sniegtā atbalsta ir nodrošināt, ka jūsu MINI sniegums ir maksimāli augstā līmenī. Varam piedāvāt jūsu līgumā iekļaut papildu pakalpojumus. Varam iekļaut jūsu līgumā papildu pakalpojumus, piemēram, riepu apkopi vai bezmaksas ātrās uzlādes iespējas. Vai arī varbūt dodat priekšroku MINI Service Inclusive ar mūsdienīgāko servisa un remonta aprīkojumu – ar nomaiņas transportlīdzekli, ja nepieciešams.

+ apdrošināšanas iespējas

Jūsu līgumā ar MINI Financial Services var iekļaut arī pielāgotus apdrošināšanas risinājumus. Jūsu, piemēram, pilnīgi elektriskā MINI, apdrošināšanas paplašinātais segums ir izstrādāts, ievērojot tikpat lielu rūpību kā paša MINI izstrādes gaitā, un šī nav tikai apdrošināšanas polise, bet apņemšanās. Un tajā iekļautas mūsu speciālistu zināšanas un prasmes – viņi aprūpēs jūsu MINI, ievērojot maksimālu rūpību.
Piecdurvju MINI Cooper – financial services – pārskats – risinājumu meklētāja ilustrācija

IEGĀDĀJIETIES SAVU MINI TĀ, KĀ TO VĒLATIES.

Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – līzings Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – līzings
Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – līzings Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – līzings

MINI OPERATĪVAIS LĪZINGS.

Vienkārši izmantojiet sava vēlamā MINI līzingu ar iepriekš noteiktu termiņu un regulāriem ikmēneša maksājumiem un baudiet braukšanu, neiegūstot īpašumtiesības. Beidzoties līzinga termiņam, vienkārši atdodiet automobili atpakaļ un izvēlieties citu modeli no jaunākā klāsta.

Šī iespēja varētu būt jums piemērota, ja meklējat aizrautību, kādu sniedz MINI vadīšana, bet nevēlaties uzņemties risku saistībā ar vērtības zudumu vai apgrūtināt sevi ar automobiļa pārdošanu pēc līguma darbības beigām. Baudāt mieru, jo jūsu MINI ir apdrošināts un varat izmantot priekšrocības, ko sniedz pielāgojams līguma termiņš un ar to saistītais nodrošinājums. Vislabāk, ja jūsu līguma darbības beigās nepastāvēs nekāds risks attiecībā uz atlikušo vērtību.

Kad esat izvēlējies un konfigurējis savu ideālo MINI, jums jāizlemj, cik ilgu termiņu vēlaties savam līgumam – no 24 līdz 48 mēnešiem – un kāds būs noteiktais nobraukums gadā.

Aprēķināsim jūsu sākotnējos un turpmākos ikmēneša maksājumus. Noteiksim fiksētu summu mēnesī, lai viss būtu pēc iespējas vieglāk.

Vienkārši iesniedziet savu pieteikumu tiešsaistē vai pie sava vietējā MINI pārstāvja. Lai pieņemtu lēmumu, mums nepieciešams nedaudz informācijas par jums.

Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – aizdevums

MINI PAMATA AIZDEVUMS.

Nonāciet ātrās satiksmes joslā, lai vadītu savu sapņu MINI ar pamata aizdevumu. Izbaudiet neierobežotu nobraukumu, ērtas pielāgošanas iespējas un konkurētspējīgas procentu likmes.

Tas ir ideāls, ja vēlaties iegūt sava jaunā MINI īpašumtiesības un maksāt par to katru mēnesi. Varat braukt tik, cik vēlaties, bez jebkādiem nobraukuma ierobežojumiem.

Mēs to padarām pēc iespējas vienkāršāku. Kad esat izvēlējies sev īsto modeli, vienkārši izlemiet, cik lielu sākotnējo iemaksu vēlaties veikt un kādu termiņu vēlaties savam finanšu līgumam. Pēc tam mēs aprēķināsim jūsu ikmēneša maksājumu, kurā būs iekļauta procentu likme un nodevas.

Līguma termiņa beigās varat izlemt, vai paturēt automobili vai mainīt to pret jaunu.

Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – pamata aizdevums – attēls Piecdurvju MINI Cooper – Financial Services – pamata aizdevums – attēls

SAZINIETIES AR MUMS.

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama palīdzība saistībā ar MINI Financial Services, varat nosūtīt ziņu uz bmw@inchcape.lv
.

Vai zvaniet uz +371 67 828 601