DIGITĀLA PIEREDZE

DIGITĀLS KVANTU LĒCIENS.

Gremdējieties sajūtās un baudiet gaismas, skaņas un sajūtu saspēli – optimizētu atbilstoši jūsu noskaņojumam. Pārveidojiet katru braucienu neaizmirstamā digitālā pieredzē. Sveicam MINI interaktīvajā nākotnē.
MINI Countryman – digitāla pieredze – operētājsistēma

Jaunā MINI operētājsistēma 9 paver durvis uz pilnīgi jaunu intuitīvu lietotāja pieredzi un nodrošina, ka esat savienoti un kontrolējat vairāk nekā jebkad iepriekš – katrā braucienā. Tā ir optimizēta jūsu mijiedarbībai ar izsmalcināto OLED skārienekrānu un jūsu MINI atjautīgo personisko asistentu, izmantojot savu balsi, lai jūs varētu baudīt līdz šim nebijušas atjautīgas personalizēšanas iespējas un emocijas. 

IK REIZI VADIET CITU MINI. IZMĒĢINIET JAUNU SALONU VAI SEPTIŅUS TĀ VARIANTUS.

Radiet unikālu, dažādu sajūtu pieredzi sev un saviem pasažieriem. Gremdējieties dažādās neparastās pasaulēs sava MINI Countryman iekšpusē. Katrs režīms darbojas atbilstoši tā radošajam dizainam. Un ar režīmu Personal varat pat izmantot MINI lietojumprogrammu, lai atlasītu attēlus no sava viedtālruņa galerijas MINI mijiedarbības ekrāna fonam. Fona apgaismojuma krāsa un papildaprīkojuma displejs automātiski pielāgojas jūsu atlasītajiem attēliem. Tāpēc rīkojieties, kā jums patīk, un atdzīviniet sava automobiļa salonu.

JŪSU MINI PERSONISKAIS ASISTENTS AUTOMOBILĪ.

MINI Countryman – digitālā pieredze – spaiks

MINI ATJAUTĪGAIS PERSONISKAIS ASISTENTS – VIZUĀLS MINI PAVADONIS.

Pirmo reizi savu ceļu uz MINI modeļu kokpitu ir atradis pilnīgi funkcionāls balss palīgs. MINI atjautīgo personisko asistentu var aktivizēt ar sveicienu: “Hei, MINI,” vai nospiežot tiešrunas pogu uz stūres. Balss vadītā mijiedarbība uz apaļā OLED displeja tiek attēlota animācijas veidā, izmantojot grafiskus elementus, tekstu un avatāru. Attiecībā uz displeju vadītāji var izvēlēties starp “MINI” – stilizētu MINI attēlu – un jauno digitālo MINI asistentu, kas pazīstams kā “SPIKE”. 

MINI atjautīgais personiskais asistents vada jūsu MINI taustiņu funkcijas, piemēram, navigāciju, telefoniju, radio un pat regulē temperatūru. Varbūt vēlaties kaut ko uzzināt par jūsu braucienu. Laikapstākļiem. Vai arī jums ir kāds īpašs lūgums. Pat tad, ja vēlaties tikai mazliet parunāt vai dzirdēt kādu joku.

GATAVS SAVIENOJUMAM.

Braukšana ir vieglāka par vieglu, kad jums ir digitāls sabiedrotais, kā arī piekļuve plašam atjautīgu savienojamības funkciju klāstam standartaprīkojumā – bez papildu maksas –, kas piedāvā komfortu, drošību un savienojamību. Un, ja vēlaties aprīkot savu MINI ar vēl citiem digitālajiem pakalpojumiem, papildināšanu varat veikt jebkurā laikā.

Vai vēlaties vairāk savienojamības?

Apvienojumā ar papildaprīkojuma MINI Connected pakotni jums ir piekļuve arvien augošam praktisku funkciju un izklaidējošu lietojumprogrammu klāstam, ieskaitot iespējas saistībā ar spēlēm, mūziku un video straumēšanu.

Gaidāmi arī automobiļu nozarei unikāli risinājumi saistībā ar spēļu spēlēšanu automobilī. Vadītāji un pasažieri var spēlēt arī tā dēvētās ikdienas spēles AirConsole lietojumprogrammā, kamēr automobilis neatrodas kustībā.

Mūzikas straumēšanas lietojumprogrammas, piemēram, Spotify un Amazon Music, ir pielāgotas MINI operētājsistēmai 9, lai tās ideāli iekļautos apaļajā MINI mijiedarbības centrā, ļaujot MINI lietotājiem baudīt intuitīvu un vizuāli pievilcīgu mūzikas straumēšanas pieredzi.

Lai nodrošinātu bezvadu savienojamību ar viedtālruņiem, Apple CarPlay un Android Auto ir pieejamas MINI operētājsistēmā 9. Noderīgo informāciju, kura tiek attēlota MINI mijiedarbības centrā, var parādīt arī papildaprīkojuma Head-Up displejā.

MINI Countryman – digitāla pieredze – connected papildinājumi

PAPILDINIET SAVU MINI JEBKURĀ LAIKĀ.

Pateicoties attālajai programmatūras jaunināšanai, varat brīvi rezervēt papildu savienojamības funkcijas un pakotnes pēc MINI iegādes. Un, ja uzstādīta atbilstošā aparatūra, varat izbaudīt arī citas lieliskas sava MINI augstākās klases digitālās funkcijas, piemēram, braukšanas palīgsistēmu Plus, tālo gaismu asistentu un attālo dzinēja iedarbināšanu. Jaunināšanas iespējas un saturs var atšķirties atkarībā no valsts, automobiļa modeļa, aprīkojuma un stāvokļa. 

Attālā programmatūras jaunināšana.

Nodrošiniet, ka jūsu MINI ir aktuāls.

Varat attāli saņemt programmatūras atjauninājumus un uzlabojumus savam MINI. Un, atkarībā no valsts, automobiļa modeļa, aprīkojuma un automobiļa stāvokļa, iespējams varat regulāri saņemt jaunas papildu funkcijas vai funkcionālus uzlabojumus bez maksas.