BRAUKŠANAS PIEREDZE

GATAVS PIEDZĪVOJUMIEM.

Aizraujošā MINI TwinPower Turbo tehnoloģija nodrošina jaudu, efektivitāti un izteiksmīgas sajūtas, atrodoties pie jaunā MINI Countryman stūres.

MINI Countryman – braukšanas pieredze

JAUDA UN SNIEGUMS UZ CEĻA UN BEZCEĻOS.

Sākot ar autostāvvietām un beidzot ar nacionālajiem parkiem – jaunajam MINI Countryman ir jauda, spontanitāte un stūres reakcija, lai brauktu vērienīgi. Katrs līkums un pagrieziens ir adrenalīnu izraisoša pieredze, sākot ar vijīgiem kalnu ceļiem un beidzot ar pilsētas apļveida krustojumiem. Un, ja izvēlaties ALL4 pilnpiedziņu, varat mērot visainaviskākos maršrutus.

SNIEGUMA FAKTI.

MINI Countryman C MINI Countryman JCW ALL4

Jauda

125 kW
280 Nm

221 kW

400 Nm

0–100 km/h

8,3 s 5,4 s

Vmaks.

212 km/h 250 km/h
Dzinēja cilindri
3 4

MINI TWINPOWER DZINĒJI AR TURBOKOMPRESORU.

MINI Countryman piedāvā MINI TwinPower Turbo tehnoloģijas jaudu un efektivitāti. Tie ne tikai izceļas pūlī, bet atstāj pūli stāvam putekļu mākonī. Tāpēc palieliniet jaudu ar dzinēju, kas atbilst jūsu dzīvesstilam, braukšanas stilam un visbiežāk veicamajiem braucieniem.

MINI Countryman – braukšanas pieredze – dzinēji ar turbokompresoru
MINI Countryman – braukšanas pieredze – All4

ALL4 PILNPIEDZIŅA.

ALL4 pilnpiedziņas sistēma dinamiski sadala jaudu starp visiem riteņiem, radot vilkmi, kas pārvar jebkuru virsmu un saķeri ar jebkādu ceļa segumu. Un, ja tā konstatē jebkādu vilkmes zudumu ceļa apledojuma vai mitruma dēļ, tā atbilstoši dinamiski pārslēdz jaudu. Tas ļauj izmantot jūsu MINI Countryman raupjo, piedzīvojumu kāro dabu. Tāpēc neatkarīgi no tā, ko vēsta laikapstākļu prognoze – jūs saglabājat kontroli un paliekat savā elementā.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMAS.

Papildaprīkojuma braukšanas palīgsistēma kalpo kā papildu acu pāris. Tā brīdina jūs par automobiļiem “aklajā zonā” un, ja nepieciešams, aktīvi atbalsta MINI stūrēšanu, atgriežot to atpakaļ joslā. Turklāt tā palīdz konstatēt perpendikulāro satiksmes kustību aiz jums, kad ar savu MINI braucat atpakaļgaitā. Braukšanas palīgsistēmā Plus iekļauta kamera un radara sniegtajā informācijā balstītas braukšanas palīgsistēmas funkcijas. Tas padara nonākšanu galamērķī daudz atslābinošāku, automātiski saglabājot vēlamo ātrumu, joslu un attālumu līdz priekšā braucošajam automobilim. 

Ar braukšanas palīgsistēmu Professional varat atlaisties sēdeklī. Tā sniedz palīdzību visa veida satiksmes situācijās, ļaujot jums saglabāt kontroli.

MINI Countryman – braukšanas pieredze – papildu acis

MINI EXPERIENCE MODES CEĻAM.

Varat izvēlēties kādu no standartaprīkojumā iekļautajiem MINI Experience Modes režīmiem, lai baudītu dažādās priekšrocības, kādas sniedz jūsu MINI Countryman, un atbilstu satiksmei un aktuālajām vajadzībām. Katram režīmam ir savs īpašs izskats.
MINI Countryman – braukšanas pieredze – green mode MINI Countryman – braukšanas pieredze – green mode

EKO REŽĪMS.

Ilgtspējīgi un vienkāršoti – šī ir īpaši efektīva braukšana, kurai pateicoties, šķitīs, ka jūsu degvielas tvertne ir neiztukšojama.
MINI Countryman – braukšanas pieredze – core mode MINI Countryman – braukšanas pieredze – core mode

PAMATA REŽĪMS.

Klasiska un komfortabla MINI braukšanas pieredze ar izsmalcinātu, mūsdienīgu noskaņu.

MINI Countryman – braukšanas pieredze – go-cart mode MINI Countryman – braukšanas pieredze – go-cart mode

GO-KART REŽĪMS.

Šis režīms – leģendārā John Cooper Works iedvesmots – nodrošina aizraujošu braukšanu ar adrenalīnu pastiprinošu autosporta izskatu.