Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Tehnoloģija.

MINI Connected.

MINI Connected ir jauns instrumentu panelis un informācijas un izklaides sistēma. Standartaprīkojumā iekļauts 6,5 collu displejs.

Skārienjutīga vadība, kas atpazīst jūsu rokrakstu.

Ar MINI Connected XL nospiediet dažas pogas, lai izvēlētos galamērķi vai atskaņotu mūziku. Dažos modeļos vajadzīgs vien pārvilkt displejam ar pirkstgaliem.

Spotify un citas jaukas lietas.

Atrodiet un atskaņojiet savu mīļāko mūziku Spotify, Pandora, TuneIn radio un citos avotos tieši MINI Connected instrumentu panelī.

Drošība.

Saglabājiet drošību.

MINI pasargā un atvieglo braukšanu, padarot dzīvi vienkāršāku un drošāku. Jaunākās tehnoloģijas piedāvā drošu, patīkamu braucienu.

Head Up displejs.

Head Up displejs ļauj vadītājam kontrolēt situāciju, nenovēršot skatienu no ceļa. Head Up displejs ir novietots stūres priekšā un rāda ātrumu, navigāciju, ceļazīmes, radio un tālruņa zvanus uz caurspīdīga ekrāna.

Ceļazīmju skenēšana – kamera skenē ceļazīmes un attēlo konkrēto ātruma ierobežojumu Head Up displejā.

Pretapgāšanās aizsardzības sistēma.

Ārkārtas situācijām MINI Cabrio ir neredzama pretapgāšanās aizsardzības sistēma. Drošība ir pirmajā vietā, bet arī dizains ir svarīgs. Pretapgāšanās sistēma ir nomaskēta ar melniem vāciņiem aizmugurējo jostu izvados un ārkārtas situācijā atveras sekundes daļu laikā, lai pasargātu pasažierus.

Adaptīvā kruīzkontrole.

Uz kameras darbību balstītā kruīzkontrole automātiski saglabā drošu attālumu līdz priekšā esošajam automobilim. Adaptīvo kruīzkontroli iespējams aktivizēt ātrumā no 30 – 140 km/h.

Drošības gaisa spilveni.

Standartaprīkojumā iekļauti seši drošības gaisa spilveni. Divi priekšējie drošības gaisa spilveni vadītājam un pasažierim, kā arī sānu drošības gaisa spilveni gan priekšpusē, gan aizmugurē.

Aizmugures kamera.

Aizmugurē novietotā kamera palīdz vadītājam doties atpakaļgaitā, parādot, kas notiek aiz automobiļa. Kopā ar novietošanas asistentu auto novietošana ir tīrā bērnu spēlīte.

Braukšanas palīgsistēma.

Automātiskais tālo gaismu palīgs – automātiski pielāgo gaismas, sākot no 50 km/h.

Tuvošanās kontroles brīdinājums – brīdina un bremzē, braucot ātrumā 10 – 85 km/h.

Tuvošanās kontroles brīdinājuma sistēma vispirms attēlos brīdinājumu instrumentu panelī. Pēc tam tas sāks mirgot un sūtīs skaņas signālu pirms bremzēšanas ar pusi no pilnas bremžu jaudas. Automātiskā bremzēšanas sistēma tiek aktivizēta ātrumā starp 10 un 85 km/h, kamēr trauksme vēl ir aktīva un līdz brīdim, kad automobilis sasniedz maksimālo ātrumu.

MINI Clubman tuvošanās kontroles brīdinājums iekļauts standartaprīkojumā.

Brīdinājumu sistēma tiek aktivizēta, braucot ātrumā 10 – 60 km/h. Tā paziņos vadītājam par sadursmes risku. Ārkārtas gadījumā sistēma aktivizēs bremzes.

Automobiļa novietošanas attāluma kontrole.

Automobiļa novietošanas attāluma kontrole ir uzstādīta vai nu aizmugurē, vai priekšpusē un aizmugurē. Buferos esošie sensori brīdina vadītāju, kad automobilis ir pārāk tuvu kādam objektam. Jo automobilis ir tuvāk objektam, jo signāls ir intensīvāks.